Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gwiazda "M jak miłość" schudła 10 kg dzięki "diecie jaskiniowców". Pochwaliła się efektami. Jak to działa?
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 08.12.2023 19:01

Gwiazda "M jak miłość" schudła 10 kg dzięki "diecie jaskiniowców". Pochwaliła się efektami. Jak to działa?

M jak miłość
KAPiF;Gwiazda "M jak miłość" schudła 10 kg dzięki "diecie jaskiniowców"

Przez wiele lat, podczas których miała miejsce emisja “M jak miłość”, widzowie mieli okazję poznać szerokie grono aktorów, które z zaangażowaniem wcielało się w swoje role. Wielu z artystów przez ten czas zdążyło się drastycznie zmienić. Jedna z aktorek schudła aż 10 kilogramów. 

M jak miłość" widzowie oglądają już od lat

“M jak miłość” to serial, który jako jeden z niewielu, nieustannie wzbudza zainteresowanie widzów i choć jego emisja trwa już ponad 20 lat, wciąż ma ogromną rzeszę widzów. Fabuła kręci się wokół rodziny Mostowiaków i ich najbliższych, a także przyjaciół, a spokój i ostoję mogą znaleźć w domu znajdującym się w Grabinie. Widzowie niemal z wypiekami na twarzy oglądali przeżycia ulubionych bohaterów.

Ta rodzinna saga na szklanych ekranach pojawiła się w 2000 roku, a dzięki niej zasłynęło wiele gwiazd, m.in. Katarzyna Cichopek, Rafał i Marcin Mroczkowie, Joanna Koroniewska. W obsadzie znalazło się wiele artystów, którzy swoim kunsztem aktorskim zapewne dzieli się z młodszymi kolegami i kolegami po fachu. W końcu trudno sobie wyobrazić “M jak miłość” bez Teresy Lipowskiej, Małgorzaty Pieńkowskiej czy Dominiki Ostałowskiej.

Widzowie "M jak miłość" wściekli, pomysł scenarzystów wywołał burzę. "Nie da się tego oglądać"

Aktorka z "M jak miłość" miała duże problemy

“M jak miłość” na szklanych ekranach pojawia się już od ponad 20 lat, przez co widzowie byli świadkami znacznych zmian u aktorów, którzy pojawili się w serialu. Mieli okazję na własne oczy zobaczyć, jak bohaterowie zmieniali się z podlotków w osoby dorosłe, a nawet dojrzałe. Zmieniali fryzury, ich sylwetki również przechodziły metamorfozy. 

Dużą sympatię oglądających wzbudzała Marta Mostowiak, w którą wciela się Dominika Ostałowska. Choć można było ją obejrzeć w innych produkcjach, to jednak “M jak miłość” zawdzięcza swój sukces. Mało kto jednak wie, że aktorka zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Ja bardzo często choruję, ale nie wiem, czy to nie z winy mojej konstrukcji psychofizycznej. Czasami myślę, że ludzie miewają różne nałogi, np. słodycze czy papierosy, a ja nałogowo po prostu choruję - powiedziała Dominika Ostałowska w rozmowie z Małgorzatą Karnaszewską.

A na co cierpi serialowa Marta? Otwarcie opowiada m.in. o swoich problemach z sercem czy depresją, a także wahaniach wagi. 

Dominika Ostałowska schudła

Dominika Ostałowska przez lata występowała w telewizji, ciesząc widzów swoim talentem. Ich czujne oko jednak zauważyło, że aktorki ciało na przestrzeni lat nieco się zmieniło. Niektórzy aż nadto wypominali to artystce, krytykując jej wygląd. Ostatecznie serialowa Marta postanowiła zrobić coś dla siebie i przeszła na dietę o bardzo oryginalnej nazwie.

Jestem na diecie paleo. To tzw. dieta jaskiniowców: jem dużo warzyw, chude mięso, ryby. Służy mi, bo schudłam już parę kilogramów. Słucham rad specjalistów. Trzy razy w tygodniu także ćwiczę z trenerem - powiedziała Dominika Ostałowska.

Dominika Ostałowska
KAPIF; Gwiazda "M jak miłość" schudła 10 kg dzięki "diecie jaskiniowców"