Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Gruchnęły wieści o ślubie Dody. Na jej palcu lśni ogromny diament
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 22.02.2024 19:22

Gruchnęły wieści o ślubie Dody. Na jej palcu lśni ogromny diament

Doda
Już jej ryżem sypią na szczęście? Gruchnęły Fot. Instagram: @dariuszpachut

Czujni internauci wychwycili szczegół, który może świadczyć o tym, że Dorota “Doda” Rabczewska wkrótce może zmienić stan cywilny. Choć sama wokalistka nie zabrała w tej sprawie głosu, to wiele wskazuje na to, że jej ukochany postanowił jej się oświadczyć.

Doda pojawiła się na imprezie charytatywnej

Doda intensywnie promuje swoją autorskie perfumy, a robi to nie tylko w sieci. Wraz z flakonem ulubionego pachnidła pojawiła się na wydarzeniu związanym z działalnością charytatywną. 

Na evencie fundacji DKMS walczącej o to, by jak najwięcej Polaków zdecydowało się na bycie dawcą szpiku, pojawiła się w intensywnie różowej sukience, która tradycyjnie nie pozostawiała dużego pola dla wyobraźni. Tym razem to nie ubiór, a inny szczegół, wzbudził szczególną uwagę fotoreporterów.

Doda
Doda. Fot. KAPiF
Doda
Doda. Fot. KAPiF
Mateusz Morawiecki o Dodzie. Na konferencji ujawnił nieznane do tej pory fakty

Doda marzy o ślubie?

Doda jeszcze jakiś czas temu przekonywała, że związek z mężczyzną jest dla niej wymagającym wyzwaniem, a złe doświadczenia nie pozwalają jej w pełni zaufać ukochanemu. Czy to możliwe, by jeszcze kiedyś powiedziała sakramentalne "tak"?

Chciałabym w końcu zaznać szczęśliwego małżeństwa. Czasami myślę, że już nie mam siły, a potem jak znowu mam tę siłę, to myślę sobie: "dziewczyno, nie poddawaj się aż w końcu nie zaznasz tego szczęścia", a potem znowu nie mam siły i tak w kółko. Każda dziewczyna mnie zrozumie - ujawniła w rozmowie z Plejadą.

Jeśli diament zaprezentowany na najnowszych fotosach wokalistki rzeczywiście jest związany z jej ślubnymi planami, fani artystki mogą zacierać ręce i szykować się na niewątpliwe zamążpójście roku.  Zobaczcie, jak wygląda.

Doda jest zaręczona?!

Doda w dłoniach dzierżyła butelkę swoich perfum. Z kronikarskiego obowiązku fotografowie skierowali więc obiektywy właśnie tam. Ku ich zaskoczeniu (to podzieli także fani artystki), udało się dostrzec nie tylko elegancki flakon, ale także  biżuterię, której wcześniej nie nosiła.

Piosenkarka z dumą zaprezentowała się z nowym pierścionkiem na palcu. Można domniemywać, że jest to zaręczynowy podarunek od ukochanego. Zwłaszcza, że nigdy wcześniej nie miała go na sobie i pojawił się na miejscu innego. Jak sądzicie, szlachetny kamień oznacza, że niebawem po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu?

Doda
Doda. Fot. KAPiF
Doda
Doda. Fot. KAPiF
Doda
Poprzedni pierścionek Dody. Fot. KAPiF
Tagi: Doda