Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Grabarz z TikToka zdradza jaki zapach wydzielają zwłoki. Relacja przyprawia o mdłości
Klaudia Tomaszewska
Klaudia Tomaszewska 21.11.2023 22:12

Grabarz z TikToka zdradza jaki zapach wydzielają zwłoki. Relacja przyprawia o mdłości

TikTok/freaktography/Canva, Grabarz szczerze o zwłokach
Fot. TikTok/freaktography/Canva, Grabarz szczerze o zwłokach

Ludzie, którzy na co dzień nie mają styczności ze śmiercią, chcą wiedzieć o niej jak najwięcej. Pewien grabarz z TikToka wyjawia różne tajemnice, które zdradza tylko ciało. Jedna z nich dotyczy zapachu, jaki wydzielają zwłoki podczas rozkładania się. Jego relacja mówi sama za siebie.

Tajemnice zwłok

Z licznych relacji grabarza, który ukrywa się pod nickiem robas000 można dowiedzieć się naprawdę wiele. Większość z informacji, które zamieszcza w formie mówionych filmików na TikToku odnosi się do pochówku, pracuje on bowiem w domu pogrzebowym.

Często uchyla rąbka tajemnicy w zakresie np. wyglądu lub zapachu zwłok. Udziela się również w kwestiach związanych z morderstwami lub zgonami osób popularnych.

Dlaczego ciało 6-letniego Olusia nadal nie zostało pochowane? Grabarz nie pozostawia złudzeń. Prawda jest wstrząsająca

Jaki zapach wydzielają zwłoki?

Tym razem postanowił zaspokoić ciekawość jednego z użytkowników, który wprost zapytał o to, jaki zapach wydzielają zwłoki. Grabarz przyznał, że jest to smród, którego nie da się do niczego porównać. Jednak jeśli choć raz się go poczuje, to zawsze będzie się go pamiętać.

Jest on lekko słodkawy i mdlący, a poza tym bardzo nieprzyjemny. Przy okazji dodał również, czy grób po otwarciu może śmierdzieć.

Czy rozkopane groby mogą śmierdzieć?

Podczas przygotowania zwłok do pochówku są one poddawane różnym zabiegom, które mają na celu zniwelowanie przykrego zapachu. Ponadto po umieszczeniu w trumnie nie jest on wyczuwalny.

Zatem jeśli zwłoki są ekshumowane lub do grobu po kilku latach chowana jest kolejna trumna, nie poczujemy przykrego zapachu. Bez obaw możemy zatem towarzyszyć podczas takiej formy pochowku.

@robas000 Odpowiadanie użytkownikowi @paulina9316 ♬ dźwięk oryginalny - Grabarz