Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > "Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus niewybrednie komentuje urodę Justyny Steczkowskiej, wokalistka odpowiada
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 17.10.2022 15:42

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus niewybrednie komentuje urodę Justyny Steczkowskiej, wokalistka odpowiada

Justyna Steczkowska, Dominik Abus, fot. Lukasz Kalinowski/East News; instagram.com/abusdominik
Lukasz Kalinowski/East News; instagram.com/abusdominik

"Gogglebox. Przed telewizorem" wzbudziło emocje po tym, jak Dominik Abus w niewybrednych słowach skomentował wygląd Justyny Steczkowskiej w jednym z odcinków. Wokalistka zdecydowała się odpowiedzieć na tę opinię.

"Gogglebox. Przed telewizorem". Dominik Abus komentuje wygląd Justyny Steczkowskiej

"Gogglebox. Przed telewizorem" to jeden z najpopularniejszych programów TTV. Format cieszy się ogromną sympatią widzów głównie ze względu na charyzmatycznych bohaterów, którzy oglądając różne telewizyjne show w zabawny sposób komentują to, co widzą na ekranie.

Ulubieńcami fanów jest duet Dominik Abus i Krzysztof Radzikowski. Dwóch siłaczy obdarzonych jest niezwykłym poczuciem humoru, a ich prostolinijność i bezpośredniość wielokrotnie doprowadzała do salw śmiechu.

W jednym z ostatnich odcinków bohaterowie "Gogglebox. Przed telewizorem" mieli za zadanie obejrzeć program "The Voice of Poland". Szczególne emocje budziło wśród komentujących pojawienie się na ekranie Justyny Steczkowskiej.

Dominik Abus w dość zaskakujący sposób wypowiedział się na temat wokalistki. Stwierdził, że nieźle trzyma się jak na swój wiek, ale jednocześnie porównał jej twarz do "gęby Baby Jagi". Ciężko było wywnioskować, czy gwiazdor próbował skomplementować, czy obrazić piosenkarkę.

Okazuje się, że program obejrzała również sama zainteresowana. Nie pozostała dłużna i postanowiła skomentować słowa bohatera show.

Justyna Steczkowska odpowiada na zaczepkę

Jak się okazuje, Justyna Steczkowska nie była fanką "Gogglebox. Przed telewizorem", ale odcinek, w którym się pojawiła, przesłali jej fani. Gwiazda przyznała, że bardzo się "uśmiała".

- Pozdrawiam Was przystojniaki z kanapy Gogglebox i życzę miłego wieczoru - napisała na Instagramie zamieszczając fragment programu.

Na wszelki wypadek Dominik Abus zdecydował się wyjaśnić sprawę zadziwiającego komentarza. Pod postem Justyny Steczkowskiej zamieścił krótkie "sprostowanie".

- Justa to był komplement z mojej strony, pozdrawiam - napisał.

- Bardzo dziękuję. Też odebrałam to pozytywnie. Miłego wieczoru - zakończyła piosenkarka.

Co sądzicie o tego rodzaju komplementach? Czy też ucieszylibyście się, gdyby ktoś porównał Was do Baby Jagi?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: