Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Fani zdegustowani zachowaniem Magdy Gessler w programie "MasterChef"
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 19.10.2021 07:32

Fani zdegustowani zachowaniem Magdy Gessler w programie "MasterChef"

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
East News Pawel Wodzynski

W jednym z odcinków programu „MasterChef” Magda Gessler nie gryzła się w język, oceniając dania przygotowane przez uczestników. Niektórzy widzowie uznali, że tym razem znana restauratorka przekroczyła granicę dobrego smaku. Potrawa Roksany, która bierze udział w kulinarnym show TVN, została porównana do fekaliów. Kobieta miała prawo poczuć się okropnie.

Krzyki, przekleństwa i tłuczenie talerzy w wykonaniu Magdy Gessler nikogo już prawdopodobnie nie dziwią. Gwiazda TVN znana jest z bardzo żywiołowych reakcji i ciętego języka. Choć zawsze ma dobre chęci, to nie unika ostrej krytyki, gdy ktoś jej podpadnie. Część widzów programu „MasterCherf” uznała jednak, że restauratorka przesadziła z komentarzem.

W najbliższym odcinku kulinarnego show TVN Magda Gessler nie była – mówiąc delikatnie – zachwycona daniem przygotowanym przez jedną z uczestniczek. Roksana, która bierze udział w 10. edycji programu, dowiedziała się, że przygotowana przez nią potrawa przypomina znanej restauratorce fekalia. Nie ulega wątpliwościom, że trudno przełknąć taką ocenę.

Fani są zdegustowani komentarzem Magdy Gessler

Każdy uczestnik programu musi liczyć się z tym, że stając przed Magdą Gessler, może spotkać się z bardzo ostrą krytyką. Surowe podejście oraz język znanej restauratorki mogą sprawić, że niejednej osobie na dobre odechce się startować w kulinarnych konkursach. O tym, że gwiazda TVN bywa bardzo bezpośrednia, przekonała się Roksana z 10. edycji show „MasterChef”.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Uczestniczka przygotowała na talerzu koperkową wariację. W ten sposób prawdopodobnie chciała, by jej danie było nie tylko smaczne, ale również atrakcyjne pod względem wizualnym. Zupełnie inne zdanie na ten temat miała Magda Gessler, której forma, w jakiej potrawa została podana, nie przypadła do gustu. Restauratorka wyraziła swoje niezadowolenie w dość obrazowy sposób.

Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę i położyć mięso. Strasznie to wygląda – stwierdziła gwiazda TVN.

Choć część widzów ogląda kulinarne programy z udziałem Magdy Gessler tylko po to, by zobaczyć, jak restauratorka rzuca przekleństwami i tym, co tylko wpadnie jej w ręce, niektórzy uznali, że tym razem przekroczyła granicę dobrego smaku. Zwrócono uwagę na to, że fekalne porównania nie zmobilizują uczestników do większych starań.

Co ona ma z tą kupą? Wszystko jej się z jednym kojarzy – czytamy w komentarzach.

Swoje komentarze mogłaby pani Magda formułować w mniej dotkliwy sposób. Nie sądzę, by takie teksty mogły kogoś pobudzić do działania, a wręcz przeciwnie… – napisała inna internautka.

Pojawiły się też osoby, których zdaniem w programie „MasterChef” z edycji na edycję udział biorą coraz gorsi kucharze. Wskazano, że w zagranicznych wydaniach show startują znacznie bardziej utalentowane osoby i większość Polaków nie mogłaby z nimi rywalizować. Być może stąd bierze się frustracja i bezpośrednie komentarze Magdy Gessler.

– Co edycja to coraz bardziej przeciętni kucharze. Kiedyś oglądałam edycję australijską, to był taki poziom, że może jedna osoba z tej grupy by się tam dostała do programu – napisała internautka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Pudelek.pl