Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Ewa Drzyzga unika tematu męża. Jej małżeństwo nie zawsze było zgodne
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 04.05.2023 11:10

Ewa Drzyzga unika tematu męża. Jej małżeństwo nie zawsze było zgodne

Ewa Drzyzga
Kapif

Ewa Drzyzga od wielu lat uparcie milczy na temat swojego życia prywatnego. Z małżonkiem prawie w ogóle nie pojawia się "na ściankach", ani nie udziela z nim wspólnych wywiadów. Dlaczego konsekwentnie milczy na temat swojego wybranka? Okazuje się, że nie zawsze mówili jednym głosem. Co ich poróżniło?

Ewa Drzyzga 19 lat temu wyszła za mąż

Pierwszym mężem Ewy Drzyzgi był Andrzej Roszak, producent krakowskiego oddziału TVP. Poznała go w czasie, gdy w grodzie Kraka robiła karierę w rozgłośni RMF FM. Niestety, ich małżeństwo zakończyło się rozstaniem. Gospodyni "Dzień dobry TVN" zdecydowała się na ponowne zamążpójście w 2004 roku. 

Jej drugim mężem został kolega z pracy, Marcin Borowski. Małżonkowie stronią od opowiadania o swoim życiu prywatnym. Dlaczego? Para na początku znajomości poczyniła pewne ustalenia. Zgodnie do dziś wyznają zasadę, by nie epatować publicznie swoim uczuciem i nie afiszować się, by nie trafić do kronik towarzyskich. Wszak obojgu daleko do gwiazd i wolą być postrzegani jako dziennikarze. 

Nie żyje uwielbiany tiktoker. Dziadek Józek odszedł w wieku 77 lat

Ewa Drzyzga zdementowała plotki o małżeńskim kryzysie

Ewa Drzyzga jedyny wyjątek zrobiła trzy lata temu, kiedy w mediach zaczęły pojawiać się spekulacje na temat kryzysu w jej małżeństwie. Wówczas była gwiazda talk-show "Rozmowy w toku" (którego wcale nie była pierwszą prowadzącą) postanowiła zabrać głos i zdementować, jakoby wskutek konfliktu miała wyprowadzić się z podkrakowskiej posiadłości, by po 16-letnim stażu małżeńskim samotnie osiąść w stolicy. 

- W ostatnim czasie ukazały się publikacje zawierające nieprawdziwe informacje dotyczące naszego życia prywatnego. Konsekwentnie przez wszystkie lata naszej pracy zatrzymywaliśmy informacje dotyczące sfery osobistej  i chcemy, żeby tak pozostało - napisała wówczas prezenterka "Dzień dobry TVN" w specjalnym oświadczeniu dla mediów. 

Małżeństwo Ewy Drzyzgi nie zawsze było kolorowe

Nie oznaczało to jednak, że wraz z mężem dogaduje się w każdej kwestii. Powodem, dla którego wielokrotnie ostro wymieniali zdania, był styl pracy Ewy Drzyzgi we wspomnianych "Rozmowach w toku", który wyjątkowo nie przypadał do gustu Marcinowi Borowskiemu. 

Kolejnym punktem zapalnym przed laty było to, iż celebrytka w ferworze zawodowych obowiązków ma trudności, by znaleźć odpowiednią ilość czasu wolnego, który mogłaby poświęcić rodzinie. Te niesnaski z pewnością są już przeszłością i Ewa Drzyzga dalej może wieść szczęśliwe życie żony i matki dwójki synów. 

Ewa Drzyzga z mężem. Fot. Kapif.jpg
Kapif

 

Źródło: Świat seriali