Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek ujawniła, co dzieje się w przerwach programu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 30.11.2022 17:11

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek ujawniła, co dzieje się w przerwach programu

Małgorzata Rozenek
Piotr Molecki/East News

"Dzień dobry TVN" od kulis? Małgorzata Rozenek dba o to, by jej fani dowiedzieli się, jak wygląda program od kuchni. Na jej Instagramie pojawiło się nagranie przedstawiające, co dzieje się w przerwach show.

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek w przerwie programu

"Dzień dobry TVN" to jeden z najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych emitowanych na początku dnia. Show konkurować może jedynie z "Pytaniem na śniadanie" TVP.

Widzowie mają ciężki orzech do zgryzienia podejmując decyzję, który z nich wybrać, dlatego obie stacje stawiają na charyzmatycznych i magnetyzujących prezenterów. Ostatnimi czasy do zespołu TVN-owskiej śniadaniówki dołączyli Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński.

Prowadzenie formatu było marzeniem "perfekcyjnej pani domu", czego nie ukrywała w rozmowach z mediami. Po 10 latach udało je się spełnić. Prezenterka bardzo cieszy się z nowej roli, a jej Instagram przepełniony jest niemal codziennie nagraniami i zdjęciami zza kulis.

Tym razem Małgorzata Rozenek postanowiła pokazać swoim fanom, co dzieje się, gdy znika z ekranów telewidzów. Dzięki filmikowi zobaczyć możemy, co robi gwiazda, gdy jej fani oglądają reklamy.

Sprint charakteryzatorów "Dzień dobry TVN"

Małgorzata Rozenek zapoznawała się z planszą przedstawiającą prawdopodobnie dalszy plan "Dzień dobry TVN", gdy znaleźli się obok niej charakteryzatorzy, którzy upewnili się, że gwiazda będzie wyglądać świetnie po powrocie z przerwy.

Fryzjer czesał i lakierował jej włosy, a makijażystka dokonywała ostatnich poprawek w jej make-upie. Wszyscy troje wyglądali na bardzo zaangażowanych w to, by widzowie mogli zobaczyć show na najwyższym poziomie.

instagram.com/m_rozenek
instagram.com/m_rozenek

Małgorzata Rozenek pilnie przygotowuje się do każdego programu. Czyta scenariusz, ćwiczy wymowę i gołym okiem można zauważyć, że bardzo cieszy się ze swojej nowej posady.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: