Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek odpowiada na doniesienia o zwolnieniu. Stanowcze słowa
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 21.11.2022 14:10

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek odpowiada na doniesienia o zwolnieniu. Stanowcze słowa

małgorzata rozenek
TRICOLORS/East News

Fani "Dzień dobry TVN" są poruszeni, ponieważ w Internecie z mocą pocisku gruchnęła spekulacja, jakoby dni Małgorzaty Rozenek w roli prowadzącej "śniadaniówkę" były już policzone. Plotkowa machina ruszyła, ale sama zainteresowana ma czujne oko i wciąż trzyma rękę na pulsie. W obliczu ostatnich doniesień zdecydowała się na wydanie specjalnego oświadczenia.

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek poniesie sromotną porażkę i wyleci z programu?

Małgorzata Rozenek spełniła swoje marzenie i została prowadzącą porannego pasma śniadaniowego, jednak teraz wymarzona praca i pasja może znów stanąć pod znakiem zapytania. A raczej już stanęła, bowiem w mgnieniu oka serwisy plotkarskie obiegła informacja, że "decyzje na górze już zapadły" i nie są przychylne dla trzeciej żony pierwszego męża Dody.

O szczegółach tej sprawy, tym co mówi się o "Perfekcyjnej" podczas prywatnych rozmów na korytarzach i dlaczego rzekomo nie cieszy się już cierpliwością włodarzy w TVN, pisaliśmy w artykule poniżej.

"Dzień dobry TVN". Małgorzata Rozenek dementuje

Małgorzata Rozenek należy do tego grona gwiazd, które na bieżąco śledzą publikacje na swój temat. Nie może zatem dziwić fakt, że wszelkie animozje, niedomówienia i nieszczęśliwe pomówienia są przez nią momentalnie ukracane.

Słynny Rosjanin, Aleksandr Gorczakow, zwykł mówić: "Nie wierzę w niezdementowane informacje". Czyżby te słowa miały zastosowanie w przypadku Małgorzaty Rozenek i w plotkach było ziarnko prawdy?

Prowadząca "Projekt lady" pośpieszyła z dementi i stwierdziła, że Pomponik (który powoływał się na swoje źródła) "wprowadza w błąd czytelników". Rozenek wyjaśniła, że cały czas spokojnie pracuje z zespołem realizującym program i przygotowuje się do kolejnych wydań.

- Pomponik po raz kolejny wprowadza swoich czytelników w błąd. Co więcej, zupełnie świadomie. My dalej pracujemy spokojnie, przygotowując dla naszych widzów kolejne ciekawe wydania. Do zobaczenia już za tydzień we wtorek – oświadczyła na łamach portalu Plotek aktualnie jeszcze gospodyni

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że żadna z osób z wyższych szczebli w TVN dotychczas nie zaprzeczyła tym informacjom. Jak sądzicie, Małgorzata Rozenek może drżeć o posadę w "Dzień dobry TVN"?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek