Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Duży problem widzów TVP, Polsatu i TVN w weekend. Wszystkie stacje ujawniły program tv, aż kręci się w głowie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 27.11.2023 13:08

Duży problem widzów TVP, Polsatu i TVN w weekend. Wszystkie stacje ujawniły program tv, aż kręci się w głowie

Co obejrzeć w TV
Co obejrzeć w sobotę 2 grudnia/Photo by Piotr Cichosz on Unsplash

Sobotni wieczór to czas, gdy wiele osób po stresującym tygodniu ma w końcu czas nieco odpocząć, często spędzając wieczór przed ekranem telewizora. To też czas, w którym czołowe polskie stacje szczególnie zabiegają o zainteresowanie widzów, umieszczając w swoich ramówkach wyjątkowo atrakcyjne propozycje.

Co warto obejrzeć w sobotę 2 grudnia? Wybraliśmy najciekawsze propozycje

Postanowiliśmy sprawdzić, co ciekawego można obejrzeć w sobotę wieczorem na ogólnodostępnych kanałach. Jest w czym wybierać, gdyż polskie stacje przygotowały szeroki wybór filmów. Nie zabraknie też czegoś dla wielbicieli wzruszeń i dobrej zabawy.

Ogólnodostępne stacje telewizyjne przygotowały dla widzów nie lada gratkę. W sobotni wieczór do wyboru będziemy, m.in. uwielbiany przez wszystkich talent-show, lekkie kino familijne i komedię romantyczną. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i miło spędzi wieczór. Wybór jednak nie będzie łatwy.

Nauczycielka Artura Baranowskiego przerwała ciszę! Podsumowała go przed całą Polską: "Pamiętam go doskonale"

Doskonałym wyborem dla rodzin może być "Epoka Lodowcowa 3"

W kolejnej odsłonie uwielbianego przez wszystkich cyklu Mamut Maniek oraz jego towarzysze próbują znaleźć miejsce, w którym będą mogli ułożyć sobie życie. Zwierzętom zależy na czasie, ponieważ Maniek i jego partnerka Ela wkrótce zostaną rodzicami. W tym samym czasie Sid znajduje trzy tajemnicze jaja i otacza je troskliwą opieką. Wkrótce wykluwają się z nich małe tyranozaury, a Sid zostaje ich przybranym ojcem. Leniwca wraz z jajami porywa prawdziwa mama maluchów, a jego przyjaciele ruszają mu na ratunek. W rezultacie trafiają do tajemniczej podziemnej krainy, w której wciąż żyją dinozaury.

"Epoka Lodowcowa 3: Era dinozaurów" - Polsat, 20:00

Wielbiciele rywalizacji z pewnością włączą "Gwiazdy The Voice"

Emitowany w sobotni wieczór odcinek specjalny "The Voice of Poland" to doskonałe podsumowanie trzynastu sezonów programu. Na scenie pojawią się m.in. Mateusz Ziółko, Natalia Nykiel, Anna Karwan, Łukasz Drapała i Dominik Dudek. Wystąpią również trenerzy, którzy przypomną swoje duety z wyjątkowymi uczestnikami. Nie zabraknie także archiwalnych materiałów z poprzednich sezonów popularnego show Telewizji Polskiej. Jak zapowiadają autorzy odcinka, nie zabraknie najbardziej spektakularnych, wzruszających i zabawnych momentów, które wydarzyły się w ciągu 12 lat od pierwszej edycji show.

"Gwiazdy The Voice" - TVP 2, 20:00

Salwy śmiechu zapewnią widzom "Duchy moich byłych"

Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. Ceniący sobie ponad wszystko dobrą zabawę fotograf mody, Connor (Matthew McConaughey) jest przeciwieństwem swojego młodszego brata, który wkrótce żeni się z Sandrą (Lacey Chabert). W dniu ślubu bawidamek próbuje zniechęcić pana młodego do instytucji małżeństwa. Nieoczekiwanie podczas uroczystości mężczyznę nawiedza duch zmarłego wujka Wayne'a (Michael Douglas), który za życia był jego autorytetem w kwestii związków - czyli lekkoduchem i bawidamkiem.

Wuj zapowiada Connorowi, że odwiedzą go duchy byłych dziewczyn, z którymi rozstawał się z własnej inicjatywy i zazwyczaj w nieprzyjemnych okolicznościach. Spotkanie z nimi pozwoli mu spojrzeć na swoje życie z innej perspektywy. W przejrzeniu na oczy pomoże mu także obecność jego pierwszej miłości, Jenny Perotti (Jennifer Garner), która również ma mu wiele do zarzucenia.

"Duchy moich byłych" to dość luźno nawiązująca do "Opowieści wigilijnej" komedia w reżyserii Marka Watersa ("Zakręcony piątek", "Jak w niebie"). W rolach głównych wystąpiły prawdziwe gwiazdy - laureat Oscara Matthew McConaughey, zdobywczyni Złotego Globu Jennifer Garner czy dwukrotnie nagrodzony Oscarem Michael Douglas.

"Duchy moich byłych" - TVN 20:00

Wszystkie trzy produkcje emitowane będą w tych samych godzinach i bez wątpienia widzowie będą mieli ogromny dylemat. Jaka propozycja przemawia do was najmocniej?

Tagi: dziś w tv