Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Doda będzie miała nową twarz?! Operacja jest już zaplanowana
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 26.02.2024 15:05

Doda będzie miała nową twarz?! Operacja jest już zaplanowana

Doda
Doda będzie miała nową twarz?! Fot. KAPiF

Doda postanowiła oszukać metrykę i poddać się zabiegowi, dzięki któremu - przynajmniej w założeniach - będzie wyglądać na kilka lat mniej. Mowa nie o wypiciu eliksiru młodości, a operacji twarzy. Szczegóły przedsięwzięcia są już znane.

Doda nie bała się przyznać do operacji plastycznej

Od zarania współczesnego polskiego show-biznesu, czyli na przełomie XX i XXI wieku, gwiazda Dody rozbłysła nie bez powodu. Oprócz muzyki przedstawionej w odważnych teledyskach (np. "Dżaga" lub “F*ck it”), piosenkarka kontrowersje wzbudzała także wyglądem. Gdy inne znane osobistości plotek o operacjach plastycznych bały się jak ognia, ona wszem wobec mówiła, że jest dumna ze swojego powiększonego biustu.

W ciągu kolejnych lat, jak można domniemywać, poddała się też innym zabiegom, dzięki którym czuła się jeszcze piękniejsza. W tej kwestii nadal pozostaje konsekwentna. Na kiedy zaplanowała zabieg mający "poprawić" wygląd jej twarzy?

Doda
Doda będzie miała nową twarz?! Fot. KAPiF
Doda
Doda będzie miała nową twarz?! Fot. KAPiF
Doda
Doda będzie miała nową twarz?! Fot. KAPiF
Doda dopuściła się wstydliwego czynu? Internauci wskazują dowody

Doda stanowczo: "Nie zamierzam starzeć się z godnością"

Doda z okazji swoich 40. urodzin pozwoliła sobie na szczere wyznanie. Publicznie ogłosiła, że nie zamierza pozwolić na to, by jej twarz zaczęła się starzeć.  Pragnie, by dalej była gładka i napięta niczym u 20-latki. Aby tak było, uknuła niecny plan.

Nie zamierzam starzeć się z godnością - wyznała na antenie RMF FM.

Czy mowa o chirurgicznej ingerencji polegającej na zmianie rysów twarzy, regulacji wielkości nosa i oczu? W tej materii gospodyni "Doda. Dream show" ograniczyła się jedynie do tego, co według niej jest najpotrzebniejsze. Jak i kiedy zmieni się jej twarz?

Doda
Doda. Fot. KAPiF

Doda pójdzie pod nóż. Chce mieć nową twarz

Doda wyjawiła, że jest umówiona ze specjalistami, którzy pozbawią ją zmarszczek, kurzych łapek i innych niedoskonałości wynikających z upływu czasu. Choć fani żadnej z wymienionych cech nie dostrzegają, celebrytka nie zamierza czekać, aż rzeczywiście je zauważą. W tej sprawie podjęła zdecydowane kroki.

Mam zaplanowany lifting na za dwa lata, ale dzwoniłam do mojej matki powiedzieć, że przyspieszam o rok - mówiła podczas wspomnianego wywiadu.

Lifting wykonany przez chirurga plastyka będzie polegał na wykonaniu kilku nacięć na twarzy (m.in. za uchem i przy skroni), by usunąć nadmiar skóry. Wówczas twarz artystki będzie napięta, co zniweluje opadanie powiek, ust i pojawianie się zmarszczek. 

Sądząc po tym, w jak znakomitej kondycji jest jej 72-letnia mama, taki zabieg wcale nie musi być potrzebny. Determinacja Dody jest zatem zaskakująca. Jak sądzicie, to dobry pomysł?

Doda z mamą
Doda z mamą. Fot. KAPiF
Doda
Doda. Fot. KAPiF