Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Danuta Martyniuk pod ostrzałem eksperta, poszło o nową fryzurę. "Nie wyszła na tym najlepiej"
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 02.10.2023 22:33

Danuta Martyniuk pod ostrzałem eksperta, poszło o nową fryzurę. "Nie wyszła na tym najlepiej"

Danuta Martyniuk
Kapif / AKPA

Danuta Martyniuk w otoczeniu blichtru i blasku fleszy zaprezentowała się na pokazie mody w charakterze modelki. Tym razem to nie ubiór ukochanej żony Zenka Martyniuka, a jej nowa fryzura zwróciły największą uwagę obserwatorów. Oceny ciekawego uczesania Danuty Martyniuk podjął się znany ekspert. 

Gdzie ubiera się Danuta Martyniuk?

Danuta Martyniuk to wierna życiowa towarzyszka Zenka Martyniuka. Gdy popularny muzyk podczas faworyzującej disco polo prezesury Jacka Kurskiego w TVP przeżywał renesans kariery i występował na największych koncertach jako główna gwiazda, jego ukochana z oddaniem pokazywała się na salonach. 

Danuta Martyniuk opowiadała w mediach o swoich zakupach w największych stolic mody, uwielbieniu do takich marek jak Chanel czy Prada i wszelkich odzieżowych nowinkach. Pasjonatka mody z Grabówki pod Białymstokiem nie mogła zatem ominąć pokazu mody, na który została zaproszona jako modelka. Danuta Martyniuk zaprezentowała się w nowym wydaniu. Jak wypadła?

Krzysztof Rutkowski wie, gdzie ukrywa się Sebastian Majtczak? "Są sposoby, by go zatrzymać"

Danuta Martyniuk wystąpiła na pokazie mody

Danuta Martyniuk wzięła udział w pokazie najnowszej kolekcji projektantki Marzeny Kuleszy. Przechadzała się po wybiegu w zachowanej w odcieniach granatu, błyszczącej i długiej sukni z fantazyjnymi rękawami.

56-letnia Danuta Martyniuk w znakomitej kreacji uwydatniła także swoją nową odchudzoną sylwetkę, jednak tego wieczoru coś innego skradło show. Danuta Martyniuk stanęła przed fotoreporterami w długich blond włosach. Jak jej nowe uczesanie ocenił stylista fryzur?

Nowa fryzura Danuty Martyniuk oceniona przez stylistę

Blondwłosa Danuta Martyniuk niestety nie mogła liczyć na łaskawość eksperta. Nowa fryzura lubej króla disco polo została surowo  podsumowana. Dlaczego nie zdobyła uznania znawcy?

- Danuta Martyniuk zdecydowała się na upięcie i mocno objętościową formę. Niestety nie wyszła na tym najlepiej. Mocno rozjaśnione pasma przy twarzy wyglądają po prostu sztucznie i zupełnie nie współgrają z urodą Danuty. W uczesaniu brakuje przysłowiowego wiatru i naturalności. Tego typu formy już dawno wyszły z mody. Jeśli chodziło o efekt godny Barbie, to cel został osiągnięty - skomentował na łamach Plotka Michał Musiał. A Wam jak podoba się nowa fryzura Danuty Martyniuk?

Danuta Martyniuk. Fot. AKPA.jpg
Danuta Martyniuk. Fot. AKPA
Danuta Martyniuk. Fot. AKPA (2).jpg
Danuta Martyniuk. Fot. AKPA

Źródło: Plotek