Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Taniec z gwiazdami". Andrzej Piaseczny zakpił z rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 30.08.2022 14:56

"Taniec z gwiazdami". Andrzej Piaseczny zakpił z rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Piasek zakpił sobie z rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela
Polsat

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych programów rozrywkowych w polskiej telewizji. Kolejna edycja właśnie ruszyła i jurorzy wraz z gwiazdami robią, co mogą, aby przyciągnąć przed ekrany kolejnych widzów. Szczególnie oceniający chcieli zabłysnąć komentarzami.

W najnowszym odcinku tanecznego show nie brakowało emocji. Krzysztof Rutkowski usłyszał, że zatańczył gorzej nawet od Justyny Żyły, a Michał Mikołajczak otrzymał polecenie zamykania ust w czasie tańca. Przynajmniej wiemy już, że nie tylko fryzura "detektywa" jest kwadratowa - również jego taniec.

"Taniec z gwiazdami". Jurorzy prześcigali się w kreatywnych ocenach

Jurorzy prześcigali się w błyskotliwych komentarzach, ale rywalizacje bezsprzecznie wygrał chyba Andrzej "Piasek" Piaseczny, który postanowił nawiązać do rozwodu Kasi Cichopek. Swoje słowa popularny wokalista skierował do Michała Mikołajczaka, który zatańczył z Julią Suryś walca wiedeńskiego.

Występ niespecjalnie spodobał się jurorom. Michał Malitowski powiedział, że "zapachniało Wiedniem, ale Warszawa wybiła", porównując stolicę Polski do... szamba. Iwona Pavlović z kolei zwróciła uwagę na kiepską pracę nóg "gwiazdy".

- Bardzo pięknie oddałeś emocje, natomiast musisz zacząć tańczyć dołem, a nie górą. Jesteś świetnym materiałem na tancerza, ale rama, rama! Nikt ci tego nie powie, ale tańcząc, zamykaj buzię - skomentowała występ "Czarna Mamba:

Po tych kreatywnych ocenach postanowił spróbować swoich sił w tej dziedzinie również Andrzej "Piasek" Piaseczny.

- Nasz program będzie trwał nieco krócej niż publiczny rozwód Cichopek-Hakiel, więc czas pana goni - powiedział wokalista, a publiczność... zamarła. Nie rozległy się oczekiwane przez artystę salwy śmiechu, gdzieniegdzie pojawiły się pojedyncze chichoty.

Który komentarz jurora waszym zdaniem był "najlepszy"?

Artykuły polecane przez Goniec.pl: