Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Dagmara Kaźmierska chwali się kolejnym sukcesem syna. Celebrytka pęka z dumy
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 20.11.2022 19:54

Dagmara Kaźmierska chwali się kolejnym sukcesem syna. Celebrytka pęka z dumy

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska fot. Instagram @conanbestia, @queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska jakiś czas temu pochwaliła się w mediach społecznościowych, że jej syn dostał się na medycynę. Teraz "królowa życia" oznajmiła fanom, że Conan właśnie rozpoczął naukę na trzecim roku studiów. Przy okazji pokazała zdjęcie 21-latka w lekarskim kitlu.

Dagmara Kaźmierska chwali się synem

Dagmara Kaźmierska zdobyła ogromną sławę udziałem w popularnym reality show stacji TTV "Królowe życia". Sympatię widzów zyskała głównie za sprawą niepowtarzalnego poczucia humoru, a także szczerych i bezpośrednich wypowiedzi.

47-latka chętnie dzieli się z fanami szczegółami swojego życia prywatnego. Celebrytka nie ukrywa, że najważniejszą osobą w jej życiu jest syn - Conan. Gwiazda "Królowych życia" przy każdej okazji z dumą opowiada o jego osiągnięciach. Jakiś czas temu pochwaliła się, że 21-latek dostał się na medycynę.

- Moja małpka MONCHICHI. Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami to takie płytkie. Ale pochwalić się synem, który dostał się na dobre studia to już coś. Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę - napisała ponad dwa lata temu na Instagramie.

Teraz dumna z syna Dagmara Kaźmierska postanowiła pokazać zdjęcie Conana w lekarskim kitlu. Jednocześnie pochwaliła się, że mężczyzna rozpoczął właśnie naukę na trzecim roku studiów. - Moje serce. Moja duma. Moje dotorre. Już na trzecim roku. Yupiii - napisała pod zdjęciem Conana (pisownia oryginalna (red.).

Conan Kaźmierski
Conan Kaźmierski fot. Instagram @queen_of_life_77

Artykuły polecane przez Goniec.pl: