Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Cichopek promienieje na zdjęciach z Kurzajewskim. Fani zachwyceni: "Pięknie razem wyglądacie"
Monika Majko
Monika Majko 22.05.2022 11:27

Cichopek promienieje na zdjęciach z Kurzajewskim. Fani zachwyceni: "Pięknie razem wyglądacie"

kurzajewski cichopek
www.instagram.com/maciejkurzajewski/

Katarzyna Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem rzuciła się w wir pracy. Gwiazda nie ukrywa, że świetnie czuje się na planie programu "Pytania na śniadanie", który współprowadzi wraz z Maciejem Kurzajewskim. Pojawiły się nawet plotki, że prezenterski duet świetnie dogaduje się także w życiu prywatnym. Niedawno aktorka zamieściła w sieci zdjęcie z dziennikarzem, na którym oboje promienieją ze szczęścia.

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wstrząsnęło polskim show-biznesem. Para z 17-letnim stażem ogłosiła zakończenie swojego związku w marciu 2022 roku. Aktorka i tancerz zamieścili w sieci wspólne oświadczenie w tej sprawie i zapowiedzieli, że nie będą ujawniać szczegółów podjętej decyzji.

Katarzyna Cichopek rzuciła się w wir pracy po rozstaniu z Marcinem Hakielem

Rąbka tajemnicy w tej sprawie uchylił jednak Marcin Hakiel, a jego wyznanie w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską dla "Miasta Kobiet" rozbudziło wyobraźnię fanów Katarzyny Cichopek. Tancerz przyznał wówczas, że żona od jakiegoś czasu prosiła go o więcej wolności, a później miało okazać się, że "ta wolność ma imię".

Choć oficjalnie wciąż nie wiadomo, co było przyczyną rozpadu gwiazdorskiego małżeństwa, to wielu fanów pary jest przekonanych, że w ich związku pojawiła się osoba trzecia. Niedługo po opublikowania przez aktorkę i tancerza oświadczenia o rozstaniu, w sieci pojawiły się plotki o rzekomo zażyłej relacji Katarzyny Cichopek i jej redakcyjnego kolegi, Macieja Kurzajewskiego.

Nie da się ukryć, że aktorka i dziennikarz świetnie dogadują się na planie "Pytania na śniadanie", które współprowadzą wspólnie od 2020 roku. Nie ustają również plotki o tym, że prezenterski duet łączy zażyła relacja także poza pracą.

Niedawno na profilu instagramowym Kasi Cichopek pojawiły się jej zdjęcia z roześmianym Maciejem Kurzajewskim. Na fotografiach oboje nie kryją swojego szczęścia i świetnie się prezentują. Zdjęcia zostały zrobione przy okazji nagrywania przez gwiazdy "Pytania na śniadanie" spotu promującego plenerowe studio śniadaniówki, skąd nadawane będą letnie wydania programu.

Kasia Cichopek pokazała wspólne zdjęcia z roześmianym Maciejem Kurzajewskim

Na każdym opublikowanym przez siebie zdjęciu Katarzyna Cichopek znajduje się jednak bardzo blisko Macieja Kurzajewskiego. Przy okazji aktorka zachęciła fanów do oglądania letniego studia "Pytania na śniadanie".

- Kochani, serdecznie zapraszamy do naszego letniego, plenerowego studia "Pytania na śniadanie". Czekaliśmy na ten moment z niecierpliwością. Z tej okazji powstał również letni spot. Kulisy powstawania wrzuciłam w story. Rzućcie okiem i bądźcie z nami - napisała Katarzyna Cichopek.

- Ja Was uwielbiam. Tak pięknie razem wyglądacie - skomentowała zdjęcia gwiazdy jedna z fanek "Pytania na śniadanie".

- Promienieje Pani Kasia - dodała kolejna zachwycona fotografiami internautka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl