Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Cichopek postawiła na zmiany. Oddała głowę w ręce specjalisty
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 15.02.2024 17:30

Cichopek postawiła na zmiany. Oddała głowę w ręce specjalisty

Katarzyna Cichopek
Kasia Cichopek po zwolnieniu postawiła na zmiany. Gwiazda oddała głowę w ręce specjalisty/KAPIF

Katarzyna Cichopek do niedawna należała do niezaprzeczalnych ulubienic Telewizji Polskiej. Gwiazda "M jak miłość" mogła liczyć na kolejne propozycje zawodowe ze strony publicznego nadawcy... dopóki nie zmienił się zarząd na Woronicza. Po zwolnieniu celebrytka postanowiła nieco zmienić w swoim życiu.

Katarzyna Cichopek postawiła na wiosenne porządki na głowie

Ukochana Macieja Kurzajewskiego, choć bez wątpienia ubolewa nad stratą pracy, zdaje się nie przejmować szczególnie zmianami, które ostatnio dotknęły jej życie zawodowe. Nie da się ukryć, że poza ciepłą posadką w "Pytaniu na śniadanie" gwiazda miała też kilka innych źródeł dochodu i nie może narzekać na niskie zarobki.

Katarzyna Cichopek żyje obecnie nie tylko z gaży za rolę w serialu "M jak miłość", ale również licznych współprac reklamowych oraz konferansjerskich zleceń. To sprawia, że nie musi się martwić o pieniądze, a nadchodzącą wiosnę wita bez trwogi w sercu. W związku z coraz cieplejszymi dniami gwiazda postanowiła nieco też zmienić w swoim życiu.

Katarzyna Cichopek
KAPIF
Kurzopki zmieniły poglądy? Trudno uwierzyć z kim imprezowały

Popularna aktorka pochwaliła się fanom efektami swojej przemiany

Katarzyna Cichopek nigdy nie eksperymentowała specjalnie ze swoim wizerunkiem i trudno przypomnieć sobie, aby choć raz zaszokowała fanów spektakularnymi metamorfozami. Od lat aktorka jest wierna swoim czarnym włosom, ale zdarza jej się czasem nieco poeksperymentować z fryzurą. Mało kto pamięta, że karierę zaczynała z mocnymi lokami do ramion.

Z biegiem lat Katarzyna Cichopek wielokrotnie trochę zapuszczała, a następnie nieco podcinała włosy - wciąż jednak decydując się na dość bezpieczne i stosunkowo niewielkie zmiany. Z czasem jej gęste loki ustąpiły miejsca efektownym falom... a następnie ultra prostym włosom, które gwiazda często upinała w kok. Teraz Katarzyna Cichopek postanowiła nieco odświeżyć swój wygląd i oddała głowę w ręce specjalisty, który miał zadbać o to, by wyglądała nienagannie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
KAPIF

Katarzyna Cichopek zmieniła fryzurę. Jak teraz wygląda?

Katarzyna Cichopek postawiła na klasycznego "boba", a efektami wizyty u fryzjera pochwaliła się na Instagramie. Jej włosy zostały ścięte na wysokości ramion, a zachwycona aktorka swoją przemianę tłumaczyła koniecznością zrobienia "porządków na głowie". Gwiazda od lat jest wierna swojemu wizerunkowi i również w tym przypadku nie zdecydowała się na rewolucyjne cięcie.

Jak wam podoba się gwiazda “M jak miłość” w nowym wydaniu? Odjęło jej kilka lat?