Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Chłopaki do wzięcia". Karina również odnalazła miłość. Pokazała ukochanego. Podobny do Jarusia?
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 08.09.2022 14:31

"Chłopaki do wzięcia". Karina również odnalazła miłość. Pokazała ukochanego. Podobny do Jarusia?

"Chłopaki do wzięcia". Karina również odnalazła miłość. Pokazała ukochanego. Podobny do Jarusia?
YouTube: Karina i Stefan - Samie

"Chłopaki do wzięcia". Karina Koch, która w programie wystąpiła z bratem Stefanem, wzorem brata odnalazła szczęście. Gwiazda randkowego show pochwaliła się ukochanym na nagraniu ze spaceru o zachodzie słońca. Romantycznie?

Karina Koch wraz z bratem Stefanem jest jedną z głównych gwiazd "Chłopaków do wzięcia". Relacja rodzeństwa od początku wzbudzała wiele kontrowersji, zdaniem wielu była zbyt bliska, jak na brata i siostrę. Nie mają przed sobą tajemnic i tematów tabu. Pojawiły się nawet oskarżenia o kazirodztwo, czemu rodzeństwo kategorycznie zaprzeczyło.

"Chłopaki do wzięcia". Karina Koch odnalazła miłość. Rodzeństwo w końcu jest szczęśliwe?

Kilka dni temu Stefan pochwalił się w mediach społecznościowych, że udało mu się odnaleźć miłość. Karina, która dotychczas prowadziła staranną selekcję potencjalnych partnerek brata, zaakceptowała jego ukochaną. Dziś sama pochwaliła się w sieci, że udało jej się spotkać drugą połówkę. Gwiazda "Chłopaków do wzięcia" pochwaliła się romantycznym spacerem o zachodzie słońca, publikując nagranie w serwisie YouTube.

- Karinka ma chłopaka. Poznajcie go! Z nim zawsze uśmiechnięta - czytamy w opisie najnowszego filmu na kanale sławnego rodzeństwa. Na nagraniu widzimy zakochanych, którzy wybrali się z psami na spacer o zachodzie słońca. Po drodze spotkali znajomych i musieli poskromić niesforne zwierzęta.

Karina o swoim szczęściu poinformowała również za pośrednictwem Facebooka. Jak się okazuje, nowy ukochany ma na imię Grzesiek, ale niewiele więcej o nim wiadomo.

Oczywiście fani od razu zareagowali na świetne wieści Kariny Koch i w komentarzach posypały się gratulacje. Zwrócono też uwagę na podobieństwo nowego chłopaka do jednego z najpopularniejszych bohaterów z "Chłopaków do wzięcia", Jarosława "Jarusia" Mergnera.

Czy w najnowszych odcinkach "Chłopaków do wzięcia", zamiast obserwować poszukiwania miłości, będziemy świadkami miłosnych rozterek zakochanego rodzeństwa?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek.pl