Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Kampio przeszedł metamorfozę. Dziś nie przypomina siebie
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 05.02.2024 09:21

Kampio przeszedł metamorfozę. Dziś nie przypomina siebie

Chłopaki do wzięcia
"Chłopaki do wzięcia": Kampio przeszedł ogromną metamorfozę. Fot. kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play, wyd. 2019 r., Polsat Box Go

Kampio i jego romantyczne tęsknoty za udanym związkiem z kobietą przez kilka sezonów rozgrzewały widzów "Chłopaków do wzięcia". Czyżby szanse na to, że wkrótce w życiu bohatera pojawi się długo wyczekiwane uczucie, nagle wzrosły? Tak mogło się stać za sprawą jego efektownej metamorfozy. Dziś zupełnie nie przypomina siebie sprzed lat. Jak wygląda?

Kampio był gwiazdą "Chłopaków do wzięcia"

Kampio, czyli Kamil Piotrowski, jego mama Małgorzata i siostra Sylwia - w tej rodzinie dużo się działo, co doskonale pamiętają wierni widzowie "Chłopaków do wzięcia". Rodzeństwo było nieszczęśliwe z powodu niepowodzeń natury matrymonialnej i każde z nich marzyło, by wreszcie odmieniła się ich życiowa karta.

A to wcale nie było takie łatwe. Bohater, choć w młodym wieku został ojcem dwójki dzieci, nie umiał odnaleźć miłosnego spełnienia u boku ich matki. Przez jakiś czas jego serce skradła Klaudia, jednak nie była to faworytka pozostałych domowników. 

Rodzicielka marzącego o miłości rodem z Harlequina syna uznała tę kandydatkę za niegodną, by zajmować się dziećmi. Nie dziwi zatem, że relacja młodych skończyła się jeszcze szybciej, niż zaczęła. W mediach społecznościowych krążą wiadomości, jakoby niedoszła ukochana mieszkała w domu samotnej matki. Gwiazdor powodu kolejnych niepowodzeń doszukiwał się jednak w czymś zupełnie innym.

"Chłopaki do wzięcia": tak kiedyś wyglądała Karina. Przeszła niebywałą przemianę

Największy kompleks Kampio z "Chłopaków do wzięcia". To przez to był sam?

Kampio z "Chłopaków do wzięcia" był przekonany o jednym - że to przez przedwczesną łysinę odpada w przedbiegach walki o piękną, uczciwą i zaradną małżonkę. Koledzy brutalnie utwierdzali go w tej diagnozie.

Kolejne miesiące bezpowrotnie mijały, a kawaler wciąż był "do wzięcia". Postanowił zatem intensywniej działać, wziąć sprawy w swoje ręce i wreszcie to zmienić. Pierwszym krokiem do odkrycia nowego ja był kosztowny, acz w jego mniemaniu niezbędny zabieg. Nietrudno zgadnąć, że chodziło o przeszczep włosów.

Mamo muszę wyglądać, potrzebny mi ten zabieg - zasygnalizował w programie z godną podziwu stanowczością.

Jak wygląda dziś?

Chłopaki do wzięcia
"Chłopaki do wzięcia": Kampio przeszedł ogromną metamorfozę. Fot. kadry z programu "Chłopaki do wzięcia", prod. Polsat Play, wyd. 2019 r., Polsat Box Go

Kampio z "Chłopaków do wzięcia" już nie łysieje. Co za metamorfoza

Kampio z "Chłopaków do wzięcia" mógłby stanąć obok Radosława Majdana, który również poddał się temu samemu przedsięwzięciu. Obaj są dowodem, że ta ingerencja dużo zmieniła w ich wizerunku. Są żywą reklamą talentów lekarzy specjalistów w tym zakresie.

Gwiazdor show o kawalerach jest dumnym posiadaczem fantazyjnej i bujnej niczym jego miłosne plany grzywki w stylu nawiązującym do Krzysztofa Rutkowskiego. Postawił także na modny zarost, na najnowszych zdjęciach w oczy rzuca się także starannie przystrzyżona broda. Fanki nie mają wątpliwości, że jego kawalerskie życie już wkrótce przejdzie do historii. Pytanie tylko - kiedy?

Chłopaki do wzięcia
"Chłopaki do wzięcia": Kampio przeszedł ogromną metamorfozę. Fot. Facebook @Kamil Piotrowski