Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Brat Anny Głogowskiej nie żyje. Zaledwie miesiąc temu wziął ślub
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 29.05.2023 12:27

Brat Anny Głogowskiej nie żyje. Zaledwie miesiąc temu wziął ślub

Anna Głogowska
TRICOLORS/East News

Trudno sobie wyobrazić dramat, z jakim przyszło się mierzyć Annie Głogowskiej i jej rodzinie. Tancerka zakomunikowała właśnie, że zmarł jej ukochany brat, Arek. Mężczyzna nieco ponad miesiąc temu wziął ślub. Od przyjaciół i fanów popłynęły słowa otuchy i wsparcia. Były partner Głogowskiej, Piotr Gąsowski także złożył wyrazy współczucia. Opowiedział także, jak wyglądały ostatnie chwile brata Anny.

Brat Anny Głogowskiej nie żyje

Anna Głogowska jest osobą szczególnie rodzinną. Jeszcze w kwietniu była partnerka Gąsowskiego dodawała w mediach społecznościowych zdjęcia ze ślubu brata, Arkadiusza, a internauci rozpisywali się o tym, jak uderzjące jest podobieństwo między nimi. Niestety, teraz podzieliła się ze światem bardzo przykrymi wieściami.

W niedzielę, późną nocą, Anna Głogowska opublikowała na Instagramie wpis, w którym przekazała bardzo smutną wiadomość o śmierci swojego brata. Udostępniła serię rodzinnych zdjęć, w tym te z kwietniowego ślubu i z ich młodości. Czarno-białe fotografie opatrzyła łamiącym serce wpisem. - Mój brat Arek miał najładniejszy uśmiech na świecie... - napisała, dodając trzy czarne serduszka.

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Były partner Anny Głogowskiej, Piotr Gąsowski wspiera ją w trudnych chwilach

Tancerka, w trudnych dla siebie chwilach, może liczyć na wsparcie najbliżych, znajomych z branży i fanów. Prosto z serc popłynęły słowa otuchy. Wśród wspierających nie mogło zabraknąć Piotra Gąsowskiego, który wyjawił w swoim komentarzu, że jego była partnerka zdążyła się pożegnać z bratem. - Aniu... Jesteś dzielna, byłaś dzielna, będziesz dzielna... Dobrze, że zdążyliście pogadać, powiedzieć sobie ważne rzeczy... Arek odszedł z przeświadczeniem, że go kochasz... że był dla Ciebie bardzo ważny... Dla Julci też... Zrobiłaś, co mogłaś, żeby Arek to poczuł... Przytulam, współczuję, wspieram - napisał.

Anna Głogowska żegna brata. Mężczyzna miesiąc temu brał ślub

Anna pożegnała też brata na instastories, gdzie umieściła ich wspólne zdjęcie z 1992 roku. - Mój brat Arek... W 1992 roku każdy musiał umieć grać w karty - wspominała.

Tym większa jest tragedia Anny Głogowskiej i całej jej rodziny, że Arkadiusz w połowie kwietnia brał ślub. Na zdjęciach udostępnianych wtedy przez tancerkę było widać ogromną radość mężczyzny i jego żony, Żanety. - 15 kwietnia 2023. Julka właśnie sypnęła ryżem Młodej Parze na SZCZĘŚCIE HURRRA! Nareszcie! Aneta i Arkadiusz Głogowscy Ps. I wszyscy mamy od teraz te same inicjały "AG" - pisała wtedy Głogowska na Instagramie.