Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Bracia Golec pokazali się z mamą. Artyści mieli ku temu ważny powód
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 28.03.2023 12:52

Bracia Golec pokazali się z mamą. Artyści mieli ku temu ważny powód

Bracia Golec
KAPIF

Bracia Golec są na scenie muzycznej od lat i w tym czasie wielokrotnie udowodnili, że więzy rodzinne są dla nich niezwykle ważne. Teraz bracia Golec pochwalili się zdjęciem ze swoją mamą, którą rzadko kiedy pokazują w mediach społecznościowych. Mieli ku temu bardzo ważny powód.

Bracia Golec opublikowali piękne zdjęcie z nestorką rodu

Paweł Golec jest mężem Katarzyny Kułaczewskiej, z którą ma dwie córki, a Łukasz Golec jest mężem Edyty, którą wszyscy znamy z zespołu Golec uOrkiestra i z którą ma syna i córkę. Teraz bracia z okazji wyjątkowego wydarzenia opublikowali zdjęcie z ukochaną mamą.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy, również od członków rodziny i innych gwiazd. Na zdjęciu widzimy popularnych artystów i ich mamę Irenę.

Poszła do Biedronki po bułki, gdy spojrzała na półkę zdębiała. Od razu chwyciła za telefon

Bracia Golec opublikowali zdjęcie z ukochaną mamą

Łukasz i Paweł opublikowali na oficjalnym profilu zespołu Golec uOrkiestra wspólne zdjęcie z rodzicielką, która skończyła właśnie 84 lata. Pani Irena z uśmiechem zapozowała u boku synów, którzy w opisie fotografii napisali:

- Dziś świętujemy w gronie najbliższych. Nasza ukochana mama Irena skończyła właśnie 84 lata. Każdego roku jesteśmy pełni podziwu za jej siłę, optymizm i piękne serce! Chyba należy się jej lajk - czytamy pod zdjęciem.

Internauci złożyli życzenia pani Irenie

Pod wpisem zaroiło się od reakcji i komentarzy, w których internauci składają życzenia nestorce rodu i jubilatce

."Wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia dla cudnej pani mamy", "Kochana mamo wspaniałych synów może być Pani dumna", "Dużo, dużo zdrówka dla mamy i samych pięknych chwil", "Wszystkiego najlepszego dla Mamy! Dziękuję za takich fajnych synów, którzy sprawiają tak wiele radości!", "Kochana mamo wspaniałych synów może być Pani dumna. 120 lat prosto ze Szczecina. Jestem ich ogromną fanką mocno ściskam"- piszą w komentarzach fani popularnych bliźniaków.

Wśród komentujących znalazła się także koleżanka artystów z branży, Halina Mlynkova. Wokalistka napisała wprost "radości z was wszystkich, zdrowia i samych dobrych dni dla mamy".