Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Biedronka przeszła samą siebie. Na widok tych cen aż usiedliśmy
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 18.02.2024 19:31

Biedronka przeszła samą siebie. Na widok tych cen aż usiedliśmy

Biedronka
Biedronka przeszła samą siebie. Na widok tych cen aż usiedliśmy. Fot. ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Większość Polaków regularnie zagląda do sklepów sieci Biedronka, jednak nie każdy robi to z pełną świadomością, jak skutecznie skorzystać z intratnych promocji. Zradzamy, co trzeba zrobić, aby zgarnąć sprzęt gospodarstwa domowego za symboliczną złotówkę.

Hit TikToka dostępny w Biedronce w obniżonej cenie. I to aż o 200 zł

Aby dobrze przygotować się na nadchodzące buszowanie po Biedronce, wcale nie trzeba wychodzić z domu. Zamiast dźwigania ze sobą koszyka i manewrowania między zastawionymi paletami alejkami, można wygodnie rozsiąść się na ulubionej kanapie i kliknąć w wirtualny e-sklep. Tam czekają produkty, które można kupić w korzystniejszej niż wcześniej cenie. 

Ciekawą propozycją jest hit TikToka, czyli frytkownica beztłuszczowa, która wzorowo poradzi sobie nie tylko z mrożonkami, ale i z prostymi wypiekami. Cena jest o 200 zł niższa, niż dotychczas i wynosi jedynie 349 zł. Kurier dostarczy ją pod drzwi bez żadnych dodatkowych opłat. Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Biedronka
Biedronka przeszła samą siebie. Na widok tych cen aż usiedliśmy. Fot. Biedronka
Poznajesz, kto jest na zdjęciu? Dziś zachwyca się nią cała Polska

Generalne obniżki w Biedronce. Te sprzęty można kupić taniej

Internetowy sklep Biedronki oferuje mocny opiekacz do kanapek z 33 proc. rabatem (99 zł), zestaw trzech wytrzymałych patelni (różne rozmiary) od producenta MG Home (całość za 139 zł, obniżka o 30 proc.), a także czajnik elektryczny Hoffen o pojemności 1,7 litra za jedynie 69 zł. 

O czym trzeba pamiętać, by zgarnąć nie tylko wyżej wymienione kuchenne gadżety, ale także praktyczny blender? Oto, co trzeba zrobić, by na paragonie obok jego nazwy widniało okrągłe 1 złoty.

Biedronka
Biedronka przeszła samą siebie. Na widok tych cen aż usiedliśmy. Fot. Biedronka

W Biedronce można dostać blender za 1 zł. Oto co trzeba zrobić

Biedronka proponuje klientom ciekawe rozwiązanie. Każdemu, kto zdecyduje się na promocyjny zakup termorobota iCook MPM, sieć obniży cenę urządzenia aż o 400 zł - z 1990 na 1590 zł. Tańszy konkurent Thermomixa wyposażony jest w stalowy dzbanek (3,5 l), funkcję regulacji temperatury, wagę (do 5 kg) i kilka innych przydatnych w gotowaniu trików

Aby satysfakcja klientów była jeszcze większa, za symboliczną złotówkę dodano blender tej samej firmy. Akcja rozpoczyna się 18 lutego i potrwa do 10. marca 2024 roku. Warto?

Biedronka
Biedronka przeszła samą siebie. Na widok tych cen aż usiedliśmy. Fot. Biedronka
Tagi: Biedronka