Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Poznajesz, kto jest na zdjęciu? Dziś zachwyca się nią cała Polska
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 17.02.2024 22:12

Poznajesz, kto jest na zdjęciu? Dziś zachwyca się nią cała Polska

Zagadka
Instagram;Poznajesz, kto jest na zdjęciu?

Poznajesz tego uroczego blond aniołka ze zdjęcia? Niewątpliwie już od małego wyróżniała się urokiem, a teraz do niego doszedł także profesjonalizm, którym niejednokrotnie wykazywała się podczas trwania wielu programów. Czy wiesz, kto to jest?

Kim jest dziewczynka ze zdjęcia?

Na zdjęciu widzimy kilkuletnie urocze dziecko o jasnych włosach zakrywających ucho, a także upadającej na czoło grzywce. Już wtedy na jej buzi gościł uśmiech, a oczy były niezwykle bystre. Czy uda Ci się je rozpoznać?

Co wiemy o dziewczynce, która znajduje się na powyższej fotografii? Przyszła na świat 24 maja 1973 roku w Hrubieszowie. Tam też uczyła się w szkole podstawowej oraz liceum, a następnie, po przeprowadzce do Zamościa, kontynuowała edukację w tamtejszej szkole średniej. 

Następnie ukończyła polonistykę, a także studia podyplomowe na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Warto tutaj dodać, że ta nauka zdecydowanie przydała się jej w dalszej medialnej pracy.

Wygląd Joanny Racewicz brzydko skomentowany. Mocna reakcja

Kim jest dziewczynka z fotografii?

W latach 1999-2006 miała okazję pracować na stanowisku reportera oraz prezentera w “Panoramie” - kultowym programie informacyjnym nadawanym na antenie TVP2. Następnie w 2007-2010 była dziennikarką stacji TVN, gdzie prowadziła cykl “Dom otwarty” w “Dzień Dobry TVN”, a także w TVN Style, gdzie wraz z Aleksandrą Wielgus można było ją oglądać w “Sekrety Mądrej Niani”.

Jej oszałamiającą karierę przerwał jednak tragiczny wypadek, w którym zginął jej mąż Paweł. Był on jedną z 96 ofiar poległych podczas katastrofy smoleńskiej, do której doszło 10 kwietnia 2010 roku. Po pewnym czasie jednak ponownie wróciła na wizję. Obecnie działa również prężnie w social mediach, a także jest autorką kilku książek.

Joanna Racewicz
Instagram @joannaraceiwcz;Poznajesz, kto jest na zdjęciu? 

Czy już wiesz, kto znajduje się na zdjęciu?

Czy już udało Ci się rozgryźć, kto znajduje się na fotografii? Trzeba przyznać, że nie było to łatwe zadanie, bowiem od wykonania jej minęło już kilkadziesiąt lat. Trzeba jednak przyznać, że pomimo upływu czasu, cały czas wygląda świetnie i nadal może pochwalić się urodą. 

Kto więc zapozował do tego zdjęcia? Otóż jest to Joanna Racewicz - polska dziennikarka, prezenterka, autorka książek. Prywatnie jest mamą nastoletniego Igora oraz wdową po poruczniku Pawle Janeczku, który pełnił funkcję oficera BOR przy prezydencie Polski.

Joanna Racewicz
fot. KAPIF;Poznajesz, kto jest na zdjęciu? 
Joanna Racewicz
fot. KAPIF;Poznajesz, kto jest na zdjęciu?