Rozrywka.Goniec.pl

KAPiF

Beata Pawlikowska przerwała milczenie po aferze z antydepresantami. "Bałam się wyjść z domu"

27 Marca 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Beata Pawlikowska kilka miesięcy temu opublikowała kontrowersyjny filmik. Podróżniczka przedstawiła badania, które miały rzekomo świadczyć o braku skuteczności antydepresantów. Wylała się na nią fala krytyki. Jak wspomina tę sytuację?

Beata Pawlikowska wywołała w sieci burzę

Beata Pawlikowska kilka miesięcy temu wywołała w sieci prawdziwą burzę. Podróżniczka opublikowała nagranie, w którym przedstawiła wyniki badań mające świadczyć o braku skuteczności antydepresantów. 

Celebrytka namawiała ponadto swoich obserwatorów do porzucenia leczenia. Z pewnością nikt nie spodziewał się, że osoba, która sama cierpiała na depresję podejmie takie kroki. Nagranie opublikowane przez Beatę Pawlikowską wstrząsnęło internautami. Jej poglądy oburzyły również lekarzy, którzy planowali nawet zbiorowy pozew przeciwko podróżniczce.

ślub

Teściowa za wszelką cenę chciała zniszczyć jej ślub. Niemożliwe, co zaproponowała

CZYTAJ DALEJ

Beata Pawlikowska przerwała milczenie

W rozmowie z reporterką "Jastrząb Post" Beata Pawlikowska wyznała, jak cała afera wyglądała z jej perspektywy. Kobieta nie wspomina tego czasu najlepiej.

- Wtedy wydawało mi się, że to jest niezasłużona burza. Było mi bardzo trudno. Kiedy człowiek stoi naprzeciwko reszty świata i reszta świata rzuca we mnie kamieniami, to nie jest to ani przyjemne, ani łatwe, tylko to jest po prostu trudne doświadczenie. Z perspektywy czasu widzę, że to wszystko miało sens – przyznała Pawlikowska. 

Beata Pawlikowska bała się o swoje życie

Podróżniczka przyznała jednak, że widzi pozytywną stronę tej sytuacji. Jej nagranie spowodowało nagłośnienie problemu, jakim jest depresja.

- Dzięki temu zaczęto mówić głośniej o problemie, którego też dotyczył mój film. Dzięki temu, że ta burza była tak głośna, mój film ma ponad 150 tysięcy wyświetleń. Gdyby nie było tej burzy, ten film pozostałby mniej zauważalny – stwierdziła. 

Beata Pawlikowska wyznała również, że wylała się na nią fala hejtu. Kobieta obawiała się o swoje życie. Rozważała nawet przeprowadzkę za granicę.

- Czułam strach. Nie mogłam spać przez tydzień. Bałam się wyjść z domu, ponieważ tak dużo dostałam gróźb i wyzwisk, że pomyślałam, że jeżeli wyjdę na dwór, to ktoś zechce "wymierzyć mi sprawiedliwość". Kiedy słyszałam samochód, który jechał za moimi plecami, to bałam się, czy to nie jest ktoś, kto mnie chce przejechać - powiedziała. 

Źródło: Jastrząb Post

meble PRL

Te meble z PRL można sprzedać za niemałą fortunę. Sprawdź, czy któryś z nich masz w swoim domu

CZYTAJ DALEJ
ksiądz

Ofiarowała na pogrzeb babci wszystkie oszczędności. Ksiądz bezlitośnie zemścił się podczas mszy

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Beata Pawlikowska

Podobne artykuły

Gwiazdy

Edyta Golec dodała wyjątkowe nagranie. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Po wpisie Roksany Węgiel o zaręczynach w sieci rozpętała się burza. Fani robią jedną rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jonanna Koroniewska opublikowała poruszający post. Tak nazwała Katarzynę Dowbor
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Łukasz Golec zdradził tajemnicę brata. Wszystko się wydało na oczach widzów Polsatu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Sara James szczerze o relacji z mamą. Z ust młodej gwiazdy padły wymowne słowa
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Wiśniewski wystąpił z córką i zachwycił całą Polskę. Gwiazdor zrobił "wejście smoka"
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]