Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Anna Cieślak w końcu się otworzyła, wyjawiła prawdę o swojej relacji z Edwardem Miszczakiem. Dzieli ich duża różnica wieku
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 04.09.2022 19:55

Anna Cieślak w końcu się otworzyła, wyjawiła prawdę o swojej relacji z Edwardem Miszczakiem. Dzieli ich duża różnica wieku

Miszczak Cieślak
TRICOLORS/East News

Anna Cieślak bardzo dba o swoją prywatność. W jednym z ostatnich wywiadów zdecydowała się jednak uchylić rąbka tajemnicy w sprawie swojego związku z Edwardem Miszczakiem. Gwiazda opowiedziała o tym, jakim mężem jest dziennikarz.

Choć jeszcze do niedawna Annę Cieślak łączyła z Edwardem Miszczakiem wspólna stacja telewizyjna, w której pracowali, dziś dziennikarz jest już daleko od TVN-u.

Anna Cieślak ceni prywatność

Gdy w 2020 roku media obiegła wieść o tym, że Anna Cieślak i Edward Miszczak są parą, wielu nie mogło uwierzyć w te doniesienia. Aktorkę i dziennikarza dzieli stosunkowo duża różnica wieku - 26 lat.

Wkrótce okazało się jednak, że dla zakochanych nie liczy się numer PESEL, a uczucie, jakim wzajemnie się darzą. Niedługo należało czekać na kolejne dobre wieści - tym razem o ślubie.

Anna Cieślak niezwykle dba o swoją prywatność i nie jest chętna, by udzielać wywiadów, w których opowiadać miałaby o tym, jak żyje jej się z byłym dyrektorem programowym TVN-u. Nawet dziennikarce rodzimej stacji niełatwo było namówić ją na parę słów o swoim życiu.

- W swoim życiu staram się nie opowiadać o życiu prywatnym, bo nie po to wybrałam tę drogę - wyznała aktorka.

Jakim mężem jest Edward Miszczak?

Anna Cieślak stwierdziła, że ma pełną świadomość, że media próbują zrobić z jej związku sensację i choć początkowo ją to irytowało, później orzekła, że nerwy nie mają sensu. Pogodziła się z tym, że jest osobą publiczną. W udzielonym wywiadzie stwierdziła, że dzięki swojemu doświadczeniu, Edward Miszczak jest w stanie wytłumaczyć jej pewne kwestie, które w łatwiejszy sposób może przez to przyswoić.

- Cieszę się, że mam przy boku mojego kochanego męża, który jest mi w stanie dużo szybciej ponazywać pewne rzeczy, niż ja z racji doświadczenia, wieku i umiejętności widzenia pewnych spraw, bo myślę, że jest w tym bardzo trafny - zwierzyła się Anna Cieślak. Jak dodała, wraz z ukochanym mężem "lepiej się to przeżywa".

Gwiazdę będzie można podziwiać w nowym sezonie serialu "Szadź" z Maciejem Stuhrem w roli głównej, a już wkrótce również w produkcji "Mój agent", która zadebiutuje w TVN w grudniu.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: plotek.pl