Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Ania". Oliwia Bieniuk o podobieństwach do mamy. Co odziedziczyła po Annie Przybylskiej?
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 06.10.2022 13:40

"Ania". Oliwia Bieniuk o podobieństwach do mamy. Co odziedziczyła po Annie Przybylskiej?

Oliwia Bieniuk
Oliwia Bieniuk na premierze filmu "Ania"

Oficjalna premiera filmu "Ania" przypadła na rocznicę śmierci Anny Przybylskiej. Obecni na uroczystości bliscy gwiazdy nie kryli wzruszenia, ale chętnie opowiadali dziennikarzom o towarzyszącym im uczuciom. Oliwia Bieniuk zdradziła nam czy oglądając mamę na starych zdjęciach i filmach widzi jakieś podobieństwa do niej.

"Ania". Premiera filmu w dniu rocznicy śmierci Anny Przybylskiej

"Ania" to film, który od dawna wzbudza wiele emocji. Widzowie domagali się i czekali na tę historię kilka lat, rodzina Anny Przybylskiej była pod ciągłym naciskiem mediów, produkcji i publiczności właśnie. Ponieważ z biegiem czasu rany nieco się zagoiły, najbliżsi zdecydowali się oddać w ręce widzów film o Annie Przybylskiej.

Data uroczystej premiery nie była przypadkowa, bo była to rocznica śmierci aktorki. Dzień, który rodzina tytułowej "Ani" zwykle spędza pogrążona w refleksji, teraz musiała stanąć przed kamerami i opowiadać o swoich uczuciach. Jak sami przyznają, nie było to łatwe, ale stanęli na wysokości zadania.

Oliwia Bieniuk o filmie "Ania"

Na wydarzeniu obecna była oczywiście Oliwia Bieniuk, która także wypowiada się w filmie. 20-latka przyznała, że sama praca na planie poszła sprawnie, bo udzieliła dość krótkiej wypowiedzi. Nie kryła jednak wzruszenia po pierwszym seansie "Ani".

Często mówi się o podobieństwie Oliwii Bieniuk do Anny Przybylskiej. Czy ona sama oglądając dawne zdjęcia i nagrania z mamą dostrzega to?

- Na pewno to, co mamy podobne to często gestykuluję, właściwie gestykuluję cały czas. No i miny, ale z wyglądu to nie.

"Anię" można było już oglądać na Festiwalu Filmowy w Gdyni oraz na zamkniętym pokazie dla najbliższych, więc Oliwia spotkała się z pierwszymi opiniami na jego temat. Co powiedziała? Zobaczcie naszą rozmowę z córką Anny Przybylskiej:

Artykuły polecane przez Goniec.pl: