Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > "Ania". Andrzej Piaseczny dodał wzruszający wpis o Annie Przybylskiej. "Do zobaczenia, tak?"
Karolina Kruszewska
Karolina Kruszewska 21.07.2022 13:08

"Ania". Andrzej Piaseczny dodał wzruszający wpis o Annie Przybylskiej. "Do zobaczenia, tak?"

Andrzej Piaseczny i Anna Przybylska
(fot. Paweł Wodzyński/TRICOLORS/EastNews/screen z youtube.com)

Andrzej Piaseczny i Anna Przybylska poznali się na planie "Złotopolskich", gdzie grali parę. Jak się okazało połączyła ich wielka przyjaźń, a wokalista do tej pory chętnie wspomina zmarłą aktorkę. Andrzej Piaseczny opublikował właśnie kolejny wyciskający łzy wpis o Annie Przybylskiej, a wszystko z okazji zbliżającej się premiery filmu "Ania".

Anna Przybylska i Andrzej Piaseczny

Anna Przybylska zasłynęła na polskich ekranach w serialu "Złotopolscy", gdzie grała uroczą policjantkę Marylkę Bakę. To właśnie na planie poznała się z Andrzejem Piasecznym, z którym tworzyli serialową parę. Ta dwójka tak pięknie razem się prezentowała na ekranie, że zaczęto podejrzewać, że mają romans w prawdziwym życiu. Nic bardziej mylnego - łączyła ich szczera i prawdziwa przyjaźń.

Śmierć Anny Przybylskiej wpędziła w rozpacz niemal całą Polskę. Do tej pory każde wspomnienie aktorki wywołuje w najlepszym razie wzruszenie, choć wiele osób wciąż nie może powstrzymać łez słysząc o serialowej Marylce.

Andrzej Piaseczny o Annie Przybylskiej we wzruszającym wpisie

Do wspomnień o Annie Przybylskiej chętnie wraca także Andrzej Piaseczny. Wokalista opublikował właśnie kolejny wpis dotyczący zmarłej aktorki, a wszystko to za sprawą zbliżającej się premiery filmu "Ania".

No i co ja Ci mam powiedzieć, czego byś już nie wiedziała? Może to, że wszyscy nosimy Cię w serduszkach? Ale przecież to też już wiesz. Ten film jest bardziej do Ciebie niż o Tobie. Dlatego…. Pamiętaj o nas tak samo jak my pamiętamy o Tobie. Do zobaczenia, tak? ❤️

W komentarzach pod wpisem Andrzeja Piasecznego posypały się serduszka, ale pojawiły się także komentarze pełne wzruszenia:

- To jest jedna z kilku osób z której śmiercią nie mogę się pogodzić. Jako aktorka a przede wszystkim wspaniały człowiek na zawsze w moim sercu ❤️ - pisze jedna z internautek.

- Tak mi brakuje Pani Ani. Była moją ukochaną aktorką - napisała inna.

Cóż, nie będziemy ukrywać, że czytają wpis Andrzeja Piasecznego i nam zakręciła się łza w oku. Tym bardziej czekamy na premierę "Ani", która już 7 październia 2022.

Artykuły polecane przez Goniec.pl: