Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Aleksandra Kwaśniewska zostawiła męża i wyleciała do Hiszpanii. Pokazała "rozwodowe" zdjęcie
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 23.06.2022 14:29

Aleksandra Kwaśniewska zostawiła męża i wyleciała do Hiszpanii. Pokazała "rozwodowe" zdjęcie

Aleksandra Kwaśniewska zostawiła męża i wyleciała do Hiszpanii. To koniec jej małżeństwa?
TRICOLORS/East News

Aleksandra Kwaśniewska poleciała ostatnio do Hiszpanii na ślub swoich przyjaciół. Mediom nie umknął fakt, że córka prezydenckiej pary wybrała się na uroczystość bez męża. Towarzyszyła jej m.in. Marta Wierzbicka i pewien tajemniczy mężczyzna o imieniu Jan.

Aleksandra Kwaśniewska wybrała się na ślub znajomych bez męża

Córka Aleksandra Kwaśniewskiego na ślub znajomych wybrała się bez męża, Kuby Badacha. Świadoma tego, że wzbudzi to pewne plotki, postanowiła... jeszcze bardziej je podsycić. Na Instagramie córki prezydenckiej pary pojawiło się zdjęcie z tajemniczym mężczyzną i prowokacyjnym podpisem - "rozwodowe".

O tym, jak wielkie zainteresowanie wzbudza Aleksandra Kwaśniewska, może świadczyć to, jak wyglądał jej ślub z Kubą Badachem. Pod kościołem zgromadziły się tysiące ludzi, a media nazywały pannę młodą "polską księżniczką". Trudno się temu dziwić, córka Aleksandra Kwaśniewskiego dorastała na naszych oczach, a sam prezydent uchodzi za jednego z najbardziej lubianych polskich przywódców.

Jak się okazało, Aleksandra Kwaśniewska swojego ślubu nie wspomina najlepiej. Doszło wówczas do kilku nieplanowanych incydentów, o których opowiedziała niedawno Żurnaliście.

- Samochód, którym odjeżdżaliśmy spod kościoła, słuchaj, nam tłum wyłamał lusterka. Nie mogliśmy przejechać. Potem nagle wszyscy mówili: "Mogliście się domyślić, że tak będzie". Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widzieliśmy. Przed nami nie widziałam takich dantejskich scen pod kościołem - żaliła się po latach.

Choć w ostatnich latach o córce prezydenckiej pary zrobiło się trochę ciszej, to ona sama pozostawała aktywna w sieci, gdzie chwaliła się swoimi kolejnymi podróżami i dzieliła przemyśleniami. Wiele wskazuje na to, że ponownie zrobi się o niej głośno, dzięki programowi "Miasto kobiet". Już sam wywiad z Marcinem Hakielem w tymże programie odbił się głośnym echem w mediach.

Aleksandra Kwaśniewska dodała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną

Czy Aleksandrę Kwaśniewską, tak jak jej rozmówcę, również czeka głośny rozwód? Ostatnio córka Kwaśniewskich pochwaliła się nagraniem i zdjęciami z Hiszpanii, dokąd poleciała na ślub znajomych. Z kolei jej mąż został w Polsce.

Natychmiast uwagę mediów zwróciło zdjęcie, na którym Aleksandra Kwaśniewska tuli się do tajemniczego mężczyzny o imieniu Jan. Sama Kwaśniewska zdała sobie sprawę, że sprowokuje ono wiele pytań, bo wymownie je podpisała, dodając hasztag: "rozwodowe".

Aleksandra Kwaśniewska z tajemniczym Janem
Aleksandra Kwaśniewska z tajemniczym Janem/Instagram: @aleksandraleksandrowna

Raczej nie oznacza to, że zamierza rozwieść się z Kubą Badachem, choć jego nieobecności w Hiszpanii nie dało się nie zauważyć. Mężczyznę, z którym Aleksandra Kwaśniewska tuliła się na weselu, 41-latka zna od 32 lat, o czym sama wspominała podczas pałaszowania z nim owoców morza.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl