Rozrywka.Goniec.pl

TRICOLORS/East News

Aleksandra Kwaśniewska wspomniała dzień swojego ślubu. Po kościołem rozegrał się prawdziwy koszmar

19 Września 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Aleksandra Kwaśniewska opowiedziała o scenach, które rozegrały się w kościele podczas jej ceremonii ślubnej. Do świątyni wtargnęli dziennikarze oraz tłum gapiów, którzy za wszelką cenę chcieli zobaczyć, jak prezentuje się córka prezydenta.

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej budził ogromne emocje i choć dziennikarka próbowała uniknąć rozgłosu, to ostatecznie nie udało się.

Aleksandra Kwaśniewska wspomina ślub

Aleksandra Kwaśniewska już od dziecięcych lat musiała pogodzić się z życiem na świeczniku. Jako jedyna córka urzędującego prezydenta, była stale w zainteresowaniu mediów. Dziennikarze chcieli wiedzieć, gdzie i jak się uczy, co lubi, czym zajmuje się w czasie wolnym.

Nic nie zmieniło się, gdy stała się dorosłą kobietą, a jej ojciec przestał pełnić funkcję głowy państwa. Kolorowe gazety rozpisywały się o jej związku z muzykiem Kubą Badachem oraz o planowanym ślubie. Ten odbył się 22 września 2012 r. w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Na ceremonii pojawili się liczni goście, którzy chcieli towarzyszyć parze młodej w tym wyjątkowym dniu.

Okazało się jednak, że nie tylko rodzina i przyjaciele chcieli zobaczyć zaślubiny Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. W wywiadzie udzielonym Żurnaliście dziennikarka opowiedziała, co działo się pod świątynią, gdy media dowiedziały się, gdzie i kiedy odbędzie się ceremonia.

Dantejskie sceny pod kościołem

- Samochód, którym odjeżdżaliśmy spod kościoła, słuchaj, tłum wyłamał nam lusterka, nie mogliśmy przejechać - wyjawiła Aleksandra Kwaśniewska.

Nie lepiej było podczas samego nabożeństwa. Do świątyni wtargnęli paparazzi, a także całkowicie obce osoby, które chciały po prostu zobaczyć, jak wygląda córka prezydenta w sukni ślubnej.

- [...] tam przyjechały jakieś kobitki jakimiś autokarami i trzymały się ławek, nie chciały się dać wyprosić i było tam dużo przypadkowych ludzi - opowiadała dziennikarka.

Aleksandra Kwaśniewska zaznaczyła jednak, że zauważyła, że osoby, które pojawiły się na mszy, by zobaczyć ją podczas ślubu, wydawały się być pozytywnie nastawione. Nie chciały zrobić zamieszania, a jedynie cieszyć się szczęściem młodej pary.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: o2.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zdradziła prawdę na temat najmłodszego syna. Fani nie mieli o tym pojęcia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Paulina Holtz występuje w "Klanie" od 26 lat. Tak przez lata zmieniła się serialowa Agnieszka Lubicz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. Rozlicza się z show-biznesem. "Zepsuty i odklejony"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Monika Richardson ma problemy finansowe, musiała podjąć ważną decyzję. Grozi jej bankructwo?
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gosia Andrzejewicz już tak nie wygląda. Uwielbiana piosenkarka powraca z nowym wizerunkiem
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kinga Rusin pokazała zdjęcia w bikini. Fani są zachwyceni, zazdroszczą jej "sześciopaku"
Czytaj więcej >
Paweł Sekmistrz

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]