Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Zrobili zdjęcie ślubne, a później dostrzegli na nim porażający szczegół. W tle rodzinna tragedia
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 03.10.2023 15:17

Zrobili zdjęcie ślubne, a później dostrzegli na nim porażający szczegół. W tle rodzinna tragedia

para młoda
Pexels z Pixabay/ TikTok @leah29murphy

Gdy pewne małżeństwo przeglądało zdjęcia wykonane podczas sesji ślubnej, niespodziewanie doznali ogromnego szoku. Zakochani są przekonani, że w tle jednej z fotografii widzą pewną bliską im osobę, której zdecydowanie nie powinno tam w tym czasie być. Zszokowani swoim odkryciem małżonkowie postanowili podzielić się tą informacją z internautami - zamieścili filmik, na którym widać skrywającą się postać. 

Internautka podzieliła się swoim odkryciem.

TikTok jest nieoczywistą aplikacją. Część z jej użytkowników korzysta z niej w celach rozrywkowych, niektórzy traktują ją jako źródło informacji, a jeszcze inni używają ją jako swojego rodzaju pamiętnika i powiernika bólu. Tematyka zamieszczanych nagrań jest ogromna.

Dwoje zakochanych, Tahlia Brown i Cecil Murphy za pomocą TikToka postanowili podzielić się swoim zaskakującym odkryciem. Zamieścili nagranie zrobione z jednego ze zdjęć, które było wykonane podczas ich sesji ślubnej. Wydawałoby się, że na pozór urocza fotografia nie kryje niczego niecodziennego i niespodziewanego. Okazało się to mylnym złudzeniem.

Rodzina zginęła na A1. Firma tuningowa wydała oświadczenie w sprawie BMW

Wyjątkowe zdjęcie ślubne z niespodziewanym "gościem" w tle

Tahlia Brown, która zamieściła nagranie na TikToku, postanowiła ułatwić internautom poszukiwania niezwykle ważnego dla niej szczegółu. W filmiku zamieściła kilka zbliżeń z kadru wykonanego przez fotografa. Dzięki tym przybliżeniom użytkownicy aplikacji szybko mogli dostrzec, że w tle, tuż za drzewem, ukrywa się niewielka postać. Thalia Brown oraz Cecil Murphy są przekonani, że to był duch ich córeczki, która zmarła, mając zaledwie 17 miesięcy.

- Wierzę, że była tam, aby zobaczyć, jak ja i jej tata bierzemy ślub na jej cześć - napisała internautka, dodając: “Nie wierzę w wiele rzeczy, zwłaszcza niedawna strata naszej córki sprawiła, że ​​pomyślałam, że nie było jej tam, dzieląc z nami nasz wyjątkowy dzień, a to dowodzi czegoś innego. Zawsze tęsknię za tobą, mój mały cieniu”.

Internauci są poruszeni nagraniem

Nagranie, które zamieściła Tahlia Brown, wywołało ogromne poruszenie wśród internautów. Zyskało niebywałą popularność - zostało obejrzane już ponad 2 miliony razy. Tuż pod nim znalazło się wiele komentarzy zamieszczonych przez poruszonych użytkowników aplikacji.

“Niesamowite. Ona jest przy was cały czas”, “To przyprawiło mnie o gęsią skórkę, tak mi przykro z powodu twojej straty. Twoja mała dziewczynka była tam tego dnia”, “To dziwne, nawet nie zwróciłam uwagi na pannę młodą, ale spojrzałam prosto na drzewo” - możemy przeczytać.

Screenshot_20231003_150029_TikTokjk.jpg
screen TikTok @leah29murphy
Screenshot_20231003_150029_TikTokjky.jpg
screen TikTok @leah29murphy
@leah29murphy I don't believe in many things, especially with the recent loss of our daughter had me thinking she wasn't there sharing our special day with us, and this proves otherwise. I'm forever missing you my little shadow. 👼🏼💕#infantloss #paranormal #fyp #foryoupageofficiall #fypシ #tottymurphy #mybabygirl @[-O-] ♬ original sound - payton
Tagi: ślub