Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Żona Włodzimierza Zientarskiego nie żyje. Kobieta zmagała się z ciężką chorobą
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.01.2022 08:52

Żona Włodzimierza Zientarskiego nie żyje. Kobieta zmagała się z ciężką chorobą

Z ostatniej chwili czarne
JackPease Photography/flickr.com

Na ten moment przyczyna śmierci nie jest znana. Dwa lata temu reporter zdradził jednak w Radiu Zet, że jego ukochana jest chora.

Włodzimierz Zientarski, popularny dziennikarz motoryzacyjny, przeżywa osobistą tragedię. W mediach pojawiła się informacja o śmierci jego żony, która zmagała się ze stwardnieniem rozsianym.

Rozpacz w życiu Włodzimierza Zientarskiego

Włodzimierz Zientarski to jeden z najbardziej cenionych polskich dziennikarzy zajmujących się tematyką motoryzacji. Dobrze obeznany w swym fachu, przez lata chętnie dzielił się z widzami swoją wiedzą i radą w cieszących się sympatią odbiorców programach telewizyjnych i radiowych.

Reporter prowadził m.in "4x4", "Pasjonatów", czy "Jarmark". Zarządzał również branżowymi pismami, cenionymi przez czytelników. W ostatnim czasie można go było podziwiać w reklamach Toyoty.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Niestety dziś Włodzimierz Zientarski musi zmagać się z osobistą tragedią, o której powiadomiono na łamach "Gazety Wyborczej". To właśnie tam ukazał się nekrolog, z którego media dowiedziały się o śmierci ukochanej żony dziennikarza.

Informacja zamieszczona została przez zarząd i pracowników Toyota Motor Poland. W treści napisano, że wyżej wymienieni składają wyrazu żalu i współczucia z powodu odejścia małżonki Włodzimierza Zientarskiego.

Trudne chwile

Informacja o przyczynie zgonu nie została na ten moment podana do wiadomości publicznej. Jest jednak wiadomym, że Maria Zientarska zmagała się z ciężką chorobą, o czym informował jej mąż.

O tym, że ukochana dziennikarza choruje na stwardnienie rozsiane, reporter poinformował w Radiu Zet podczas audycji Michała Figurskiego. Zapewniał wówczas, że osobie zmagającej się z tego rodzaju schorzeniem potrzebna jest "miłość i opiekuńczość".

Pierwsze objawy, według słów Włodzimierza Zientarskiego, zauważone zostały podczas wizyty pary w restauracji. Żona dziennikarza wyznała wówczas, że ma problemy z widzeniem na jedno oko.

Małżeństwo udało się do szpitala, gdzie dość szybko stwierdzono, że małżonka dziennikarza cierpi na stwardnienie rozsiane. W chwili postawienia diagnozy miała zaledwie 30 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected] Źródło: plejada.pl

Tagi: Nie żyje