Rozrywka.Goniec.pl

Instagram / Pola Wiśniewska

Żona Michała Wiśniewskiego pochwaliła się nowymi zdjęciami małego Falco. Internauci zachwyceni

14 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja

Żona Michała Wiśniewskiego podzieliła się na swoim Instagramie nowymi zdjęciami ich małego synka. Internauci nie kryją zachwytu chłopczykiem.

Michała Wiśniewskiego sposób na rodzicielstwo

Michał Wiśniewski słynie nie tylko z talentu muzycznego, ale i z niezwykłej kochliwości. Ma na swoim koncie 5 małżeństw i 6 dzieci, przez co przylgnęła do niego łatka wiecznie zakochanego. Niedawno jego była żona, Mandaryna, zdecydowała się wypowiedzieć w wywiadzie szczerze o tym jakim ojcem jest wokalista "Ich Troje".

W 2021 roku przyszedł na świat jego najmłodszy synek, Falco. Jest owocem jego piątego małżeństwa z dużo młodszą Polą. Mimo, że wokalista ma za sobą sporo nieudanych związków stara się jak może by stworzyć swoim dzieciom udaną patchworkową rodzinę.

Para zdaje się w szczęściu wychowywać ukochanego synka. Chętnie dzielą się na swoich popularnych profilach w serwisie Instagram zdjęciami z dzieckiem, na wspólnych wycieczkach, spacerach, zabawach czy sesjach zdjęciowych.

Michał Wiśniewski zaś ma wobec niego nietypowe ambicje - wyznał niedawno, że chciałby by jego dziecko było dwujęzyczne. Dlatego, choć Falco ma zaledwie 1,5 roku już stara się rozmawiać z nim regularnie po niemiecku, by chłonął ten język od małego.

Niedawno Pola Wiśniewska podzieliła się najnowszymi zdjęciami ich dziecka. Ich fani nie mogą wyjść z podziwu jak bardzo synek się zmienił - komentarze ociekają zachwytami.

Nowe zdjęcia synka Michała Wiśniewskiego

Na Instagramie żony piosenkarza pojawiła się seria zdjęć z najnowszej sesji zdjęciowej ich synka. Możemy na nich z bliska obejrzeć 1,5 rocznego chłopca, jak uśmiecha się wprost do kamery.

Trzeba przyznać, że synek wyrósł od ostatnich zdjęć - jest dużo większy niż na ostatnich zdjęciach z okazji pierwszych urodzin. Także na jego głowie pojawiła się chmura włosów, przez co już jest porównywany do ojca, który słynie z nietypowych fryzur.

Zachwyt udzielił się internautom, którzy nie wahali się wyrazić go w komentarzach, w których aż roi się od komplementów w stronę malucha. Wszystko wskazuje zatem na to, że synek Wiśniewskiego wyrasta na nowego ulubieńca publiczności.

- Cudowny maluszek, aż miło popatrzeć na jego uśmieszek - brzmi jeden z komentarzy. - Ale przystojniak - napisał kolejny internauta.

Uważacie, że najmłodszy syn jest podobny do Michała Wiśniewskiego?

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Szczepkowska "podziękowała" Piotrowi Glińskiemu za życzenia. Ostry komentarz aktorki
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Brat Anny Głogowskiej nie żyje. Zaledwie miesiąc temu wziął ślub
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Jerzy Kryszak oczarował publikę, która wstała z miejsc. Wyborcom PiS nie było do śmiechu
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Filip Chajzer niespodziewanie zwrócił się do byłej partnerki. Jego wpis wywołał burzę
Czytaj więcej >
Alicja

Posiadam doświadczenie w wielu redakcjach - od Świata Gwiazd po Gazetę Wyborczą Trójmiasto. Jestem studentką scenariopisarstwa w Szkole Filmowej w Łodzi, a pisanie jest jedną z moich największych pasji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]