Rozrywka.Goniec.pl

Instagram/wisniewska_pola

Żona Michała Wiśniewskiego nie wytrzymała. Zadano jej jedno pytanie, chodziło o rozwód

16 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Anna Dymarczyk

Żona Michała Wiśniewskiego, Pola, nie ma zbyt wiele wsparcia w mediach społecznościowych. Zewsząd sypią się w jej stronę gromy związane z jej związkiem ze słynnym muzykiem. Pola często odpowiada na wszystkie zarzuty, a ostatnio w komentarzach pod jednym wpisem rozpętała się prawdziwa burza. Poszło o jedno pytanie.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną lidera Ich Troje i szansą na ostateczne ustatkowanie. Para doczekała się również syna, Falco Amadeusa.

Żona Michała Wiśniewskiego nie wytrzymała. Zadano jej jedno pytanie, chodziło o rozwód

Michał Wiśniewski znany jest ze swojego dość chaotycznego życia rodzinnego - miał gromadkę żon i dzieci, jego rodzina jest pozszywana z bardzo wielu elementów, ale zdaje się, że w ostatnim czasie również szczęśliwsza.

Od kilku lat ukochaną muzyka jest jego aktualna żona, fotografka Pola. Para doczekała się syna i chętnie świętuje wspólne życie rodzinne z pozostałymi dziećmi i niektórymi dawnymi partnerkami "Wiśni".

Zdaje się, że to, co przebolały byłe żony Wiśniewskiego jest czymś, co trudno przyjąć do wiadomości niektórym fanom. W mediach społecznościowych wciąż pojawiają się w kierunku Poli pytania, jak mogła związać się z takim "kobieciarzem".

- Życie jest nieprzewidywalne. Kiedy wydaje nam się, że nic dobrego już nas nie spotka, los - na nasze szczęście - rzuca na naszą drogę osobę, która jednym spotkaniem, jedną rozmową czy zwyczajną uprzejmością odmienia nasze życie - napisała Pola w jednym z ostatnim wpisów na Instagramie.

Żona Michała Wiśniewskiego chciała podzielić się ładnym zdjęciem i szczęściem, a ostatecznie musiała zmagać się z nieprzychylnymi komentarzami internautów.

- Czy nie miała Pani wątpliwości wejść w związek z osobą z taka przeszłością jak Michał, tyle rozwodów, rozhulany majątek, długi? - pisał jeden z komentujących.

- Przykre, że Pani ta na własne życzenie niszczy sobie życie u takiego bawidamka, który jest psem na baby - wtórował mu inny.

W końcu pojawiło się pytanie, które rozwścieczyło Polę: "Ja tak z czystej ciekawości. Ile jeszcze do rozwodu?". Żona Michała Wiśniewskiego odpowiedziała: "Chyba z czystej złośliwości".

Wciąż pojawiali się jednak obrońcy, którzy cieszyli się szczęściem sławnych małżonków i życzyli im powodzenia.

pola wiśniewska 1
pola wiśniewska 2

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Nie tylko Kora, Michał Wiśniewski też przeżył gehennę. Dramatyczne słowa o placówkach opiekuńczych

  • Sara James komplementowana na całym świecie za występ w "Mam Talent". Polka stała się skarbem narodowym

  • Marcin Hakiel tańczy u boku pięknej brunetki. Treningiem pochwalił się na swoim Instagramie. Jednak na tym się nie skończyło

Źródło: Goniec.pl

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor szczerze o Elżbiecie Romanowskiej w "Nasz nowy dom". Ma dla niej jedną radę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magdalena Narożna pochwaliła się nową sylwetką, a w sieci aż zagrzmiało. Uwagę fanów przykuła jedna rzecz
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >
Anna Dymarczyk

Redaktor portalu Goniec.pl. Jestem studentką historii, naukowo zajmująca się historią Żydów w Polsce i muzealnictwem. Prywatnie zaangażowana w polski fandom fantastyczny. Bliskie są mi kwestie polskiej edukacji, mniejszości oraz nierówności społecznych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]