Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Znane jest nazwisko nowej trenerki "The Voice Senior". Fani są zachwyceni
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 16.08.2023 09:31

Znane jest nazwisko nowej trenerki "The Voice Senior". Fani są zachwyceni

The Voice Senior
kadr programu "The Voice Senior" prod. TVP

Program muzyczny “The Voice Senior” cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Przez lata, kiedy to trwała jego emisja, w roli trenerów mieliśmy okazję zobaczyć znakomite gwiazdy. Do tego zacnego grona już niedługo dołączy kolejna znakomita postać. To właśnie ona zasiądzie na fotelu trenera obok Maryli Rodowicz, Alicji Węgorzewskiej i Tomasza Szczepaniaka.

"The Voice Senior" z nową trenerką

“The Voice Senior” cieszy się dużą popularnością. Widzowie chętnie zasiadają przed telewizorami, by zobaczyć muzyczne zmagania osób z talentem, choć już w starszym wieku. Program ten jest przeznaczony dla osób 60+, którzy chcą odmienić swój los, a przy okazji pochwalić się swoim znakomitym głosem i ogromną charyzmą. 

Już w styczniu 2024 roku na antenie TVP2 będziemy mogli obejrzeć piątą edycję “the Voice Senior”. Muzyczne show poprowadzą lubiani przez widzów Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

Nowe ustalenia ws. morderstwa w Radzionkowie. Zabójca wysłał wiadomość SMS do rodziny ofiary

Nowa trenerka w "The Voice Senior"

W najnowszym, piątym już sezonie “The Voice Senior”, na fotelach trenerów zasiądą: Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska oraz Tomasz Szczepanik. Dołączy do nich jeszcze jedna znakomita postać. Jest bardzo dobrze znana wśród fanów polskiej sceny muzycznej.

Jej utwory zna ogromne grono fanów. “Papierowy księżyc” czy “Ludzie tacy dziwni są” były śpiewane przez niemal miniony Polaków. Jak łatwo się domyśleć - to właśnie Halina Frąckowiak zostanie czwartym trenerem w muzycznym show przeznaczonym dla seniorów. Lubiana przez fanów artystka zapewne bardzo dobrze sprawdzi się w nowej roli.

- Muzyka jest dla naszych uczestników możliwością spełnienia siebie. Pozwala im żyć naprawdę i w muzyce są do końca. Bywa też tak, że mamy już uformowanych wokalistów czy wokalistki i właściwie nie musieliby startować w programie, ale decydują się na to. Według mnie robią to po to, aby pokazać, że są, że mają światu jeszcze dużo do zaoferowania - stwierdziła Halina Frąckowiak podczas nagrań.

Halina Frąckowiak zostanie nową trenerką w "The Voice Senior"

Halina Frąckowiak jest artystką, którą fani szanują, uwielbiają oni jej twórczość, a także przyjemny, melodyjny głos. Sama wokalistka podczas nagrań przyznała, że zwróciła uwagę na to, że uczestnicy biorący udział w programie, często zmagają się z tremą bądź innymi problemami. Wyjawiła, że trzyma kciuki za osoby, które walczą o swoje marzenia dotyczące muzyki. Piosenkarka zdaje sobie również sprawę z tego, że bycie trenerem, to także ogromne wyzwanie i odpowiedzialność.

- Przez całe życie poznajemy różnych ludzi. Tutaj poznaję bratnie dusze od strony muzycznej. Przyglądam się im, zastanawiam się, jak to się stało, że kochają muzykę, śpiewają. Czasem okazuje się, że są za pan brat z muzyką dopiero do niedawna. Z różnych przyczyn - rodzinnych, osobistych, a czasem uwarunkowanych tym, gdzie mieszkają, przez co nie mieli możliwości spotkać muzyki tak na co dzień. Jest tu bardzo wielu wspaniałych, wrażliwych ludzi z otwartymi sercami, czasem zdenerwowanych, z ogromną tremą. Myślę, że nas, trenerów, to także dotyczy. Nie chciałabym popełnić jakiegoś błędu. My, trenerzy, musimy być bardzo odpowiedzialni za każde słowo, za każdy wybór. Naszym zadaniem jest wyłowić i ofiarować możliwość większego istnienia tym, który mają ogromny talent, ale nie zaniedbać też tych, którzy nie są gotowi, aby pójść dalej - stwierdziła Halina Frąckowiak.