Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Znajdziesz serduszko na obrazku? Tylko nieliczni potrafią je znaleźć w mniej niż 10 sekund
Kacper Kulpicki
Kacper Kulpicki 07.02.2023 13:30

Znajdziesz serduszko na obrazku? Tylko nieliczni potrafią je znaleźć w mniej niż 10 sekund

znajdź serce na obrazku
Fot. thedudolf.blogspot.com

Test na spostrzegawczość i rysunki węgierskiego rysownika o rozkosznym pseudonimie Dudolf to dwie nierozłączne części dla wszystkich wielbicieli takiej zabawy. Tym razem artysta wykonał kolejną ilustrację. Nie ulega wątpliwości - aby wśród ślimaków dostrzec serce, trzeba mocno wytężyć szare komórki.

Znajdziesz serce na obrazku? To test na spostrzegawczość

Naukowcy twierdzą, że łamigłówki, iluzje optyczne i szybkie testy wymagające skupienia wzroku są pożądanym ćwiczeniem dla mózgu. A zatem warto na chwilę się skoncentrować i rozwikłać sekret poniższego obrazka.

Owszem, wymaga to zmuszenia się do wysiłku, ponieważ kolorowe grafiki Dudolfa są dość skomplikowane, a ilość szczegółów jest naprawdę duża, jednak wskazanie prawidłowej odpowiedzi w jak najkrótszym czasie przyniesie Ci dużo satysfakcji.

Znajdziesz serce na obrazku, który tonie od ślimaków? Wysil wzrok, bo jest ono sprytnie schowane. Wystarczy Ci kilka sekund?

znajdź serce na obrazku
Znajdź serce na obrazku. Fot. thedudolf.blogspot.com

Jeślli Ci się udało - gratulacje. Jeśli jednak ze znalezieniem serca nie poradziłeś sobie błyskawicznie, nie martw się. Wystarczy, że zafundujesz sobie inne zagadki na naszym portalu, dzięki czemu popracujesz nad spostrzegawczością. Z każdą następną Twoja czujność będzie większa. Poniżej rozwiązanie zagadki.

znajdź serce na obrazku
Znajdź serce na obrazku. Fot. thedudolf.blogspot.com

Jeśli chcesz wziąć udział w kolejnych wzrokowych sprawdzaniach, zmierz się z pytaniem "w którą stronę idzie kot?" (tutaj), odszukaj kota w mniej, niż 6 sekund (tutaj) lub zaobserwuj kota pośród liści (tutaj). Powodzenia!

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: thedudolf.blogspot.com

Tagi: zagadka