Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zenek Martyniuk i Marcin Miller dokazują w samolocie. Artyści disco polo lecą na podbój Ameryki
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.09.2022 19:29

Zenek Martyniuk i Marcin Miller dokazują w samolocie. Artyści disco polo lecą na podbój Ameryki

Zenek Martyniuk i Marcin Miller, fot. instagram.com/marcinmillerboys
instagram.com/marcinmillerboys

Zenek Martyniuk i Marcin Miller wyruszają na trasę koncertową po Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Lider Boys zamieścił na swoim Instagramie zdjęcie z samolotu - panowie wyglądają na bardzo podekscytowanych i zdeterminowanych.

Zenek Martyniuk i Marcin Miller na jednej scenie? Brzmi jak marzenie, ale już wkrótce się spełni! Panowie mają w planach podbić "dziki zachód".

Zenek Martyniuk i Marcin Miller szaleją w samolocie

Dwie nietuzinkowe postaci. Dwaj przystojni i niezmiennie czarujący mężczyźni. Przede wszystkim jednak dwie legendy - ikony muzyki disco polo. Zenek Martyniuk i Marcin Miller.

Obaj uchodzą za najważniejszych przedstawicieli gatunku i nic w tym dziwnego. Swoje kariery rozpoczynali wszak na przełomie lat 80. i 90. i to właśnie ich przeboje ukształtowały nową muzykę taneczną, która wstrząsnęła polską sceną muzyczną.

Choć konkurować mogą ze sobą w sprzedaży albumów i ilości występów, zauważyć można, że prywatnie za sobą przepadają. Na profilu na Instagramie Marcina Millera znaleźć można kilka wspólnych zdjęć muzyków świetnie bawiących się w swoim towarzystwie.

Najnowsze z nich wykonane zostało w samolocie kierującym się w stronę Kanady. To właśnie tam w piątek rozpocząć ma się trasa koncertowa, na której zagrają Zenek Martyniuk i zespół Boys.

Marcin Miller i Zenek Martyniuk podbijają zachód

Zenek Martyniuk i Marcin Miller uśmiechają się serdecznie, z pewnością nie mogąc doczekać się wrażeń, które czekają na nich już wkrótce. Gwiazdorzy disco polo uczestniczyć będą bowiem w koncertach zorganizowanych z okazji 30-lecia zespołu Classic.

Tuż po zakończonym występie panowie przekroczą granicę ze Stanami Zjednoczonymi i zagrają dwa koncerty tego samego dnia! Pierwszy z nich odbędzie się w przepełnionym tęskniącymi za polską muzyką rodakami New Jersey, a drugi w magicznym Nowym Jorku.

Wspólna trasa zakończyć ma się 25 września podczas show, które Zenek Martyniuk i Marcin Miller zaprezentują w Chicago. Polonia na zachodzie z pewnością nie może już usiedzieć w miejscu oczekując na weekend!

Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, gdy autor "Przez twe oczy zielone" wyjeżdża na wspólne koncertowanie z twórcą "Jesteś szalona". Kilka miesięcy temu artyści współpracowali podczas nadmorskiego tournee.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl