Rozrywka.Goniec.pl

Marta Kubacka, Dawid Kubacki fot. Instagram @dawid.kubacki.official

Zażartowali z Dawida Kubackiego. Żona natychmiast zareagowała, jej riposta hitem sieci

15 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Żona Dawida Kubackiego to prawdziwa mistrzyni ciętej riposty. Marta Kubacka w zabawny sposób zareagowała na wpis Eurosportu. Poszło o pieniądze na pieluchy dla nowo narodzonego dziecka polskiego skoczka.

Marta Kubacka reaguje na wpis o mężu

Za nami kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego Pucharu Świata na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Najlepszy okazał się Austriak Daniel Tschofenig, który otrzymał nagrodę w wysokości 3000 franków szwajcarskich, co w przeliczeniu na złotówki daje około 14 tysięcy złotych.

Skoczek reprezentujący Austrię podczas kwalifikacji wypadł znakomicie. Z szesnastej belki osiągnął odległość 138,5 metra. Sędziowie przyznali mu notę 149,1 punkta.

Tuż za Austriakiem znalazł się reprezentant naszego kraju Dawid Kubacki. Skoczek startował z trzynastej belki i wylądował na 128 metrze, uzyskując notę 145,2. Ostatecznie uplasował się na drugim miejscu i główna nagroda pieniężna nie trafiła w jego ręce.

- Daniel Tschofenig sprzątnął Dawidowi Kubackiemu i Marcie Kubackiej sprzed nosa bon na pieluchy dla nowo narodzonej córeczki Mai... - czytamy na profilu Eurosport Polska.

Małżonka Dawida Kubackiego zdobyła się na zabawną odpowiedź. - Uff dobrze, że kupiliśmy wcześniej kilka paczek w promocji - zareagowała Marta Kubacka.

Warto przypomnieć, że na początku stycznia 2023 roku Dawid Kubacki po raz drugi został ojcem. Jego córka otrzymała imię Maja, a jej zdjęciem szczęśliwi rodzice pochwalili się w mediach społecznościowych. Pierwsza córka polskiego skoczka przyszła na świat w 2020 roku i ma na imię Zuzanna.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki , której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Michał Piróg dogryzł Kubie Wojewódzkiemu. Posypały się iskry, gwiazdy TVN toczą wojnę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Beata Tadla ma spore kłopoty. Ten wywiad jej nie wyszedł, reżyser ma poważne zarzuty
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje aktor "Na Wspólnej" i "Barw szczęścia". Jego śmierć trzymana była w tajemnicy
Czytaj więcej >

Gwiazdy

"Gogglebox. Przed telewizorem". Tragedia w domu Agnieszka i Artur Kotońskich
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Rafał Brzozowski pokazał, co dzieje się za kulisami "Jaka to melodia". Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Nie żyje Adek WWA. Przyczyna śmierci rapera jest nieznana
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]