Rozrywka.Goniec.pl

KAPIF

Zaskakujący wpis Magdy Gessler. Musiało ją to wiele kosztować

24 Marca 2023

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Magda Gessler opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowym oficjalne przeprosiny skierowane do Wojciecha Ziemskiego. Poza odwołaniem swoich słów restauratorka będzie musiała jeszcze zapłacić fortunę. O co chodzi?

Magda Gessler oficjalnie przeprosiła byłego wspólnika... i usunęła wpis

Jak wynika z posta opublikowanego przez gwiazdę TVN , przeprosiny odnoszą się do słów, które Magda Gessler opublikowała na swoim profilu na Facebooku w grudniu 2018 roku. Okazuje się, że zarzuty, które wówczas wystosowała wobec byłego wspólnika, były nieprawdziwe.

- Przepraszam pana Wojciecha Ziemskiego za wypowiedzi zamieszczone we wpisach na portalu internetowym "Facebook" w dniach 6 i 7 grudnia 2018 r., zawierające nieprawdziwą informację, że zostałam przez niego oszukana, czym naruszyłam jego dobre imię. Oświadczam również, że twierdzenie to było sformułowane bez odpowiedniego sprawdzenia faktów i zobowiązuję się do powstrzymywania się od dalszego jego upowszechniania - czytamy w najnowszym poście gwiazdy "Kuchennych rewolucji ".

Robert Lewandowski

Skandal tuż przed meczem Czechy-Polska. Burza w mediach

CZYTAJ DALEJ

Wojciech Ziemski miał pożyczyć restauratorce pieniądze, gdy jej lokale miały problemy

Po ponad godzinie od publikacji wpis z przeprosinami zniknął z fan page'a Magdy Gessler . Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, poprzedni post dotyczył procesu sądowego ws. pożyczki. Wojciech Ziemski przez kilka lat starał się uzyskać od znanej restauratorki zwrot dwóch pożyczek na łączną sumę 310 tys. zł, których udzielił Magdzie Gessler w 2009 roku, gdy jej biznes gastronomiczny przeżywał duże problemy finansowe. 

Według biznesmena gwiazda TVN początkowo obiecywała spłatę w ratach, a potem zaczęła go unikać i podawać kolejne powody opóźnienia zwrotu pożyczki. Twierdziła też, że nie były to pożyczki, tylko... honorarium.

Magda Gessler kłamała? Sąd nakazał jej spłacić 700 tys. złotych!

Sprawa jest naprawdę poważna, bo chodzi o duże pieniądze. W 2018 r Magda Gessler przegrała proces z Ziemskim, który oskarżył ją o niezwrócenie przez restauratorkę zaciągniętych od niego pożyczek, choć w pierwszej instancji to biznesmen przegrał. Dopiero sąd drugiej instancji przychylił się do jego stanowiska i zasądził na rzecz ziemskiego 310 tys. zł. 

W późniejszych wypowiedziach na łamach prasy Magda Gessler twierdziła, że to ona jest poszkodowana w tej sprawie i argumentowała, że to Wojciech Ziemski jest jej winien pieniądze i to znacznie większe niż ona jemu.

W tej sytuacji biznesmen skierował sprawę do sądu. W pierwszej instancji nakazano Magdzie Gessler zwrot pierwszej pożyczki w kwocie 200 tys. zł. Natomiast sąd drugiej instancji, do którego odwołały się obie strony, orzekł, że restauratorka ma zwrócić obie pożyczki wraz z odsetkami, w sumie aż 700 tys. zł.

Źródło: Wirtualne Media

poszukiwany

Policja z całego kraju szuka tego mężczyzny. Trudno uwierzyć, czego miał się dopuścić, haniebny czyn

CZYTAJ DALEJ
"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski wyprowadzeni z równowagi

"Dzień dobry TVN". Paulina Krupińska i Damian Michałowski wyprowadzeni z równowagi

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Małgorzata Foremniak zasłabła w pracy, lekarz nie wytrzymał. "Pani jest nienormalna"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor zdradza kulisy zwolnienia: "Na rozmowę zostałam wezwana SMS-em"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Michał Kwiatkowski to również muzyk. Robi karierę za granicą
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Gessler zrzuciła kilkanaście kilogramów. Sama stworzyła dietę
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Katarzyna Skrzynecka schudła w błyskawicznym tempie. Zdradziła sekret, jak tego dokonała
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Joanna Szczepkowska "podziękowała" Piotrowi Glińskiemu za życzenia. Ostry komentarz aktorki
Czytaj więcej >
Piotr Szczurowski

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]