Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zaskakujące nagranie z Roksaną Węgiel i jej chłopakiem. Może oznaczać tylko jedno
Bartłomiej  Binaś
Bartłomiej Binaś 23.05.2023 17:18

Zaskakujące nagranie z Roksaną Węgiel i jej chłopakiem. Może oznaczać tylko jedno

Roxie Węgiel
TikTok/@roxiewegiel

Roksana Węgiel od dawna jest mocno zakochana, co skrzętnie relacjonuje w swoich mediach społecznościowych. Jej życiowym partnerem został Kevin Mglej, starszy od piosenkarki o osiem lat. Para darzy się ogromnym uczuciem i wsparciem, przez co ich związek wydaje się być naprawdę bardzo poważny. Teraz zakochani pochwalili się na tiktoku nagraniem ze wspólnej pracy podczas remontu nowego mieszkania. Młoda artystka uwija ze swoim wybrankiem wspólne gniazdko. 

Roksana Węgiel robi oszałamiającą karierę w polskim show biznesie

Roksana Węgiel to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych gwiazd młodego pokolenia. Zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji dla dzieci z 2018 roku robi oszałamiającą karierę w zawrotnym wręcz tempie. Niedawno wydała płytę muzyczną o tytule „13+5”, a chwilę potem miała gorący okres maturalny. Spekuluje się również, że Roxie może zostać nową jurorką w programie „The Voice Kids”. Przypomnijmy, że młoda gwiazda ma dopiero 18 lat. 

Roksana Węgiel sukcesy odnosi jednak nie tylko na polu zawodowym. W ostatnim czasie przeżywa również bardzo udane chwile w życiu prywatnym. Gwiazda jest w szczęśliwym związku ze starszym od siebie o osiem lat Kevinem Mglejem. Niedawno zakochani pochwalili się filmikiem, na którym uwijają swoje wspólne gniazdko w bardzo dobrych nastrojach. Nic tylko pozazdrościć! 

Elżbieta Romanowska mierzy się z falą hejtu. Zwróciła się do internautów

Roksana Węgiel razem z ukochanym szykują sobie wspólne gniazdko

Roksana Węgiel i jej wybranek bardzo często pokazują swoją miłość w mediach społecznościowych. Partner artystki bardzo ją wspierał w niedawnym okresie maturalnym. Mężczyzna ma z poprzedniego związku ze swoją byłą kobietą Malwiną Dubowską trzyletniego synka. To jednak nie przeszkadza Roxie która planuje z Kevinem wspólną przyszłość. 

Na swoim TikToku 18-latka opublikowała właśnie nowe nagranie, na którym widać jak wraz z ukochanym dobrze się bawią podczas remontu ich – prawdopodobnie – nowego mieszkania. Roxie stoi między innymi na drabinie, czy wymachuje wiadrem z farbą.

- Halo, halo. Budowa wjeżdża. Bu - do - wa, bu - do - wa. Auuuu (....) Głowa w betoniarce - słychać (słowa DJ-a Młodego) na tiktoku młodej piosenkarki.

Roksana Węgiel i Kevin Mglej dobrze się bawią na tiktoku. Internauci podzieleni

Roksana Węgiel pod filmikiem zebrała bardzo dużo komentarzy. Większość z nich jest całkiem pozytywna, ale nie brakuje również głosów krytyki i uszczypliwości. Niektórzy z odbiorców sugerują, że para wygląda jak ojciec z córką. „Super się dogadujecie z tatą”, „Tata z córką” – czytamy między innymi w komentarzach.

Nie brakuje jednak bardzo pozytywnych wpisów, które przeważają. „Wydaje mi się, że Roxie jest najbardziej normalna ze wszystkich influencerek i w sumie zachowuje się normalnie i nie gwiazdorzy”, „Gwiazda internetu tez ma odklejki hahah”, „No proszę, jak można jej nie kochać” – zachwycają się wierni fani młodej gwiazdy.