Rozrywka.Goniec.pl > Lifestyle > Zaskakująca sztuczka z kasą samoobsługową w Biedronce. Nagranie podzieliło internautów
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 20.04.2023 22:20

Zaskakująca sztuczka z kasą samoobsługową w Biedronce. Nagranie podzieliło internautów

None
TikTok @poyerbany_tata2

Pewien tiktoker pokazał trik związany z kasami samoobsługowymi. Nagranie, na którym prezentuje sztuczkę wywołało w sieci żywą dyskusję. Internauci są podzieleni.

Trik z kasą samoobsługową hitem sieci

Kasy samoobsługowe są co raz częściej spotykane w polskich dyskontach spożywczych i przemysłowych. Jest to wygodna i szybka forma robienia zakupów, bez konieczności długiego oczekiwania w kolejkach. 

Na popularnej platformie TikTok pojawił się filmik, na którym przedstawiono nieznany dotąd trik związany z kasami obsługowymi. Nagranie wywołało w sieci prawdziwą burzę.

"Nasz nowy dom". Pierwszy taki przypadek w programie. Katarzyna Dowbor zaskoczyła fanów

Nietypowy trik z kasą samoobsługową

Pewien użytkownik TikToka opublikował nagranie, w którym wyjaśnia, że przy kasie samoobsługowej można znaleźć specjalny otwór na papier. Jego zdaniem można go wykorzystać w taki sposób, by uniknąć otrzymania paragonu. 

Według tiktokera otwór ten ma służyć jako kosz na paragony. Jego teoria wywołała burzliwą dyskusję w komentarzach. 

- Tak naprawdę to jest po prostu miejsce, gdzie można włożyć drukarkę i stamtąd mógłby wychodzić paragon - napisał jeden z komentujących. - Ten otwór prawidłowo jest po to, żeby wrzucać różne kupony. W Holandii np. wrzuca się w tę dziurę kupon za zwrot butelek - stwierdził kolejny.

Filmik na TikToku wywołał w sieci burzę

W komentarzach rozpętała się istna burza. Znaczna część internautów twierdzi, że otwór przy kasie obsługowej nie służy do wyrzucania paragonów. Zauważyli również, że trik ten nie jest zbyt przydatny, ponieważ paragon jest niezbędny między innymi w przypadku zwrotów.

Mimo wszystko nagranie zyskało ogromną popularność. Ciekawscy internauci zdecydowali się wypróbować ten trik przy kasie samoobsługowej.

Tagi: zakupy