Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zakonnica, która wygrała włoski "The Voice..." odeszła z zakonu. Dziś jest nie do poznania
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.11.2022 16:13

Zakonnica, która wygrała włoski "The Voice..." odeszła z zakonu. Dziś jest nie do poznania

"The Voice of Italy"
YouTube/The Voice of Italy

Zakonnica z "The Voice of Italy", czyli siostra Cristina Scuccia, która zachwyciła cały świat swoim niesamowitym występem w programie, zdecydowała się porzucić zakon. Dziś pracuje jako kelnerka i nie przypomina już dawnej siebie.

Zakonnica wystąpiła w "The Voice of Italy" i wystąpiła... z zakonu

"The Voice" to cieszący się ogromną popularnością format talent show, mający swoje edycje w kilkudziesięciu krajach, w tym w Polsce (jako "The Voice of Poland"). Show wielokrotnie pomagało nieznanym a utalentowanym artystom wspiąć się na sam szczyt show-biznesu.

Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się włoska wersja programu, a to za sprawą niezwykłej uczestniczki, która pojawiła się w jednym z jej odcinków. Jurorzy nie mogli uwierzyć własnym oczom, gdy po odwróceniu swoich foteli okazało się, że obdarzoną anielskim głosem wykonawczynią "No One" Alicii Keys jest... siostra Cristina Scuccia, zakonnica.

Nagranie z "przesłuchania w ciemno" szybko trafiło do sieci i stało się międzynarodowym hitem. Nic dziwnego, że duchowna zyskała tak ogromną popularność wśród widzów, że zdołała wygrać program.

Co dzieje się z siostrą Cristiną Scuccią obecnie? Wielu zadziwi z pewnością fakt, że charyzmatyczna zakonnica zdecydowała się opuścić mury klasztoru. Dziś zajmuje się zupełnie czymś innym.

Co dzieje się z zakonnicą z "The Voice of Italy"?

Po występie w "The Voice of Italy" siostra Cristina Scuccia podpisała kontrakt na album, który wkrótce stał się prawdziwym przebojem. Grała liczne koncerty, m.in. w Krakowie podczas Światowych Dni Młodzieży.

W czasie wybuchu pandemii Covid-19 przewartościowała jednak swoje życie. To właśnie wtedy miała podjąć decyzję o wystąpieniu z zakonu, czego dopełniła w listopadzie 2022 r. Była zakonnica twierdzi, że chce poświęcić się swojej karierze muzycznej.

Tymczasem Cristina Scuccia oddaje się pracy kelnerki w Hiszpanii. Nie przypomina już siebie z przeszłości. Na zdjęciach opublikowanych w sieci jawi się jako niezwykle atrakcyjna kobieta i materiał na prawdziwą gwiazdę estrady.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi: