Rozrywka.Goniec.pl

TikTok @glamourddive

Zajrzała do śmietnika w centrum handlowym i zaniemówiła. Od razu chwyciła za telefon

13 Marca 2023

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Tiktokerzy zapewniają oglądającym coraz mocniejsze przeżycia. Niektórzy w imię popularności decydują się np. na pełne adrenaliny skoki na bungee, inni śpiewają, tańczą lub wróżą, a pozostali przekonują do tego, że czasem warto pogrzebać w śmietniku. Tej tezie dowiodła amerykańska użytkowniczka platformy, która pochwaliła się swoim zaskakującym znaleziskiem. Było warte około tysiąc dolarów, czyli nawet 4500 złotych. Co przypadkiem trafiło w jej ręce?

Tiktokerka propoaguje "zero waste"

Tiktokerka o pseudonimie Glamourddive zyskała sporą rozpoznawalność w sieci swoim wyróżniającym zainteresowaniem. Każdy jej filmik ma mnóstwo wyświetleń i komentarzy. Internautka wśród Amerykanów propaguje bowiem filozofię "zero waste".

To akcja mająca na celu uzmysłowienie obywatelom, że nie warto wyrzucać do śmieci niezmarnowanych produktów, tylko eksploatować je do końca. Mowa nie tylko o artykułach spożywczych, ale także wszelkiej maści przedmiotach, które nie muszą trafiać do kontenera, jeśli wciąż mogą się na coś przydać. 

Tiktokerka, podobnie jak inne wyznawczynie "zero waste", pokazuje swoje wędrówki do śmietników, z których stara się wynajdywać potrzebne i niezniszczone produkty. Jeden z takich wypadów zakończył się dla niej wyjątkowo szczęśliwie, a efektami poszukiwań pochwaliła się na specjalnym filmie. Co udało jej się znaleźć na śmietniku przy jednym z centrów handlowych? 

kościół

Oburzające nagranie z kościoła. Zachowanie nastolatka odbiera mowę, zrobił to na oczach wiernych

CZYTAJ DALEJ

Tiktokerka zajrzała do śmietnika, znalazła cenne rzeczy

Influencerka buszowała pośród porzuconych w kontenerze kartonów, aż nagle w kilku  z nich znalazła kosmetyki. Całe pudła były wypełnione zafoliowanymi akcesoriami do makijażu, m.in. podkładami, tuszami do rzęs, cieniami do powiek i lakierami do paznokci. Oprócz nich w jej ręce trafiły też dobra przeznaczona do pielęgnacji włosów - frotki, spinki, opaski i primery

Dziewczyna była mocno zdziwiona, dlatego postanowiła sprawdzić termin ważności. Jej zaskoczenie było jeszcze większe, gdy okazało się, że żaden z kosmetyków wciąż jest zdatny do użycia. Z dumą zaznaczyła, że jej znalezisko obfitowało w markowe produkty kolekcji AOA. Wartość całości oszacowała na około tysiąc dolarów, czyli prawie 4,5 tysiąca złotych. 

@glamourddive The fact that they sell each item for at least $1. #dumpster #dumpsterdiving #insane #free #glamourddive ♬ Flowers - Miley Cyrus

Znalazła na śmietniku drogie kosmetyki. Co z nimi zrobiła?

Kosmetyki. TikTok @glamourddive.jpg

Ulubienica z TikToka nie zamierzała wykorzystać ani jednego tuszu, czy lakieru. Wszystko, co udało jej się znaleźć na śmietniku, przekazała do schroniska dla kobiet. 

Wśród komentarzy pojawiły się głosy oburzenia dotyczące marnotrawstwa, jakiego najprawdopodobniej dopuszczono się w znajdującej się w galerii drogerii. Opisywana sytuacja nie jest jednak pierwszym takim zdarzeniem. W innych centrach handlowych przy śmietnikach znajdowano już m.in. luksusowe kosmetyki Estée Lauder, Christian Dior i MAC.

 

Śledź najnowsze newsy na Twitterze Gońca: https://twitter.com/GoniecPL

Źródło: TikTok @glamourddive
 

wesele

Panna młoda nie mogła w to uwierzyć, chrzestna poprosiła ją o zaskakującą rzecz. Jej reakcja mówi wszystko

CZYTAJ DALEJ
Lidl znów szaleje z okazjami, do sklepów ustawiają się kolejki. Wyjątkowa oferta

Lidl znów szaleje z okazjami, do sklepów ustawiają się kolejki. Wyjątkowa oferta

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Podobne artykuły

Lifestyle

Ojciec sam ochrzcił umierające dziecko. Stanowcza reakcja księdza
Czytaj więcej >

Lifestyle

Lidl rozbił bank, takich okazji dawno nie było. Polacy będą walić drzwiami i oknami
Czytaj więcej >

Lifestyle

W ich domu na ścianach pojawiły się ciemne plamy. Gdy znaleźli przyczynę, mieli ochotę uciekać
Czytaj więcej >

Lifestyle

Nietypowe kazanie podczas rekolekcji. Ksiądz zaczął beatboxować i zwracał się do wiernych "'Joł'
Czytaj więcej >

Lifestyle

13-latka kupiła koledze prezent na urodziny. Natrafiła na policję i ma kłopoty
Czytaj więcej >

Lifestyle

Porównali ceny w polskim i niemieckim Lidlu. Trudno uwierzyć
Czytaj więcej >
Kacper Kulpicki

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]