Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające
Paulina Antoniak
Paulina Antoniak 29.05.2023 17:35

Zaginiony aktor został znaleziony martwy. Kulisy jego śmierci są przerażające

świeczka
Pixabay.com/_Alicja_

Jeff Machado nie żyje. Brazylijski aktor został uznany za zaginionego już w lutym tego roku. Poszukiwano go natomiast od stycznia. Teraz znaleziono ciało aktora. Prawnik rodziny ogłosił, że zwłoki 44-latka były ukryte w drewnianym kufrze, a następnie zakopane na terenie posiadłości w dzielnicy Campo Grande w Rio de Janeiro.

Nie żyje Jeff Machado, znany aktor

Jeff Machado to znany brazylijski aktor, który sławę zyskał dzięki grze w telenoweli “Reis”. Dodatkowo pracował jako dziennikarz i felietonista w lokalnych mediach oraz rzecznik prasowy i organizator imprez i pokazów mody. Brazylijczyk zaginął pod koniec stycznia tego roku. Zaniepokojeni bliscy, którzy nie mogli się z nim skontaktować, zgłosili sprawę na policję. Aktora uznano za zaginionego 9 lutego. W ubiegłym tygodniu, po długim czasie poszukiwań, ciało aktora zostało znalezione. Okoliczności jego śmierci przyprawiają o dreszcze.

Michał Szpak zaśpiewał utwór Violetty Villas. Tuż po występie odezwał się do niego syn artystki

Makabryczne okoliczności śmierci Jeffa Machado

- Z żalem dzielę się smutną wiadomością o śmierci aktora Jeffa Machado, którego zwłoki, noszące ślady uduszenia, odnaleziono - napisał 25 maja na Facebooku reprezentujący rodzinę Machado prawnik, Jairo Magalhães.

Zgodnie z doniesieniami policji, ciało mężczyzny znajdowało się w środku drewnianego kufra, który zakopano pod warstwą betonu i ziemi, na tyłach posesji jednego z domów w dzielnicy Campo Grande w Rio de Janeiro. Lokalne media informują, że ciało Machado skrępowano sznurem i wepchnięto do drewnianej skrzyni. Zwłoki znajdowały się w stanie znacznego rozkładu. Z kolei prawnik rodziny ujawnił, że przyczyną śmierci aktora było najprawdopodobniej uduszenie, na co wskazują liczne ślady na ciele. Ta informacja nie została jednak potwierdzona przez śledczych. W dalszym ciągu poszukiwany jest sprawca makabrycznej zbrodni.

O dokonanie zbrodni podejrzewa się bliskiego znajomego aktora

Spekuluje się, że Jeffa Machado mógł zamordować jego znajomy – to właśnie on wynajmował posiadłość, na terenie której znaleziono zwłoki aktora. W tle znajdują się problemy finansowe i posądzenie znajomego Brazylijczyka o korupcję.

Tagi: Nie żyje