Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Zacznie się już o 20:00. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami i włączą TVN, Polsat lub TVP
Piotr Szczurowski
Piotr Szczurowski 05.05.2023 16:44

Zacznie się już o 20:00. Miliony Polaków usiądą przed telewizorami i włączą TVN, Polsat lub TVP

Pilot od telewizora
Photo by Jonas Leupe on Unsplash

Piątek wieczór to jeden z ulubionych momentów w życiu każdego Polaka. Wiele osób po ciężkim tygodniu pracy zasiądzie przed telewizorami, aby odpocząć od stresujących sytuacji i przenieść się do zupełnie innego świata. W piątkowy wieczór polskie stacje przygotowały dla nas coś specjalnego i wiele osób stanie przed ogromnym dylematem, co wybrać.

Dziś w TV. Co warto obejrzeć w piątek 5 maja?

W piątek 5 maja w telewizji zobaczymy wiele kultowych produkcji i uwielbianych programów rozrywkowych. Co warto wybrać i włączyć po ciężkim tygodniu pracy? Postanowiliśmy wybrać najciekawsze propozycje polskich stacji.

Dziś w tv "Shrek"

Uwielbiany film, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Pierwsza część przygód ogra o imieniu Shrek to prawdziwie kultowa produkcja, której zawdzięczamy wiele cytatów, które na stałe zapisały się w naszej kulturze. W polskiej wersji głosy głównym bohaterom użyczyli m.in. Jerzy Stuhr (osioł) i Zbigniew Zamachowski (Shrek). "Shrek" otrzymał w 2002 roku Oscara jako najlepszy film animowany oraz nominację za najlepszy scenariusz. Pierwszej części ekranizacji przygód Shreka nie trzeba nikomu reklamować, a sam film można bez znudzenia oglądać niemal w nieskończoność - to idealna propozycja dla dorosłych i dzieci.

"Shrek" - TVN, 20:00

Zaczęła liczyć pieniądze z komunii. "Nie wiem, jak spojrzę rodzinie w oczy"

Dziś w tv "Twoja twarz brzmi znajomo"

Uwielbiane przez wszystkich show, w którym celebryci wcielają się w gwiazdy sceny muzycznej i wykonują ich przeboje. Widzowie uwielbiają pełen niespodzianek format, w którym znani i lubiani wspinają się na wyżyny swoich umiejętności, aby wiernie odwzorować jeszcze bardziej znanych i lubianych. W roli prowadzącego u boku Macieja Dowbora w najnowszej edycji pojawił się Maciej Rock, a dotychczasowe jury zostało ograniczone do zaledwie trzech osób. Obecnie występy uczestników oceniają Robert Janowski, Małgorzata Walewska i Paweł Domagała. 

W tej edycji programu możemy podziwiać dotychczas nieznane umiejętności, m.in. Krzysztofa Ibisza, Piotra Stramowskiego, czy Julii Kamińskiej. Wśród pozostałych uczestników znajdują się Daria, Katarzyna Kołeczek, Oskar Cyms, Natalia Janoszek oraz wybrany z castingu amator - Daniel Jaroszek.

"Twoja twarz brzmi znajomo" - Polsat, 20:05

Dziś w tv "Brunet wieczorową porą"

Cyganka przepowiada Michałowi, w którego wcielił się nieżyjący już Krzysztof Kowalewski, że zabije on bruneta, który zjawi się u niego wieczorem. Mężczyzna nie przejmuje się ostrzeżeniem do czasu, gdy sprawdzają się jej dwie inne wróżby - znajduje zaginiony zegarek, a na loterii padają przewidziane liczby. Od tego momentu główny bohater zaczyna oczekiwać pojawienia się tajemniczego bruneta. Znakomita polska komedia z charakterystycznym dla Stanisława Barei humorem to kolejna interesująca propozycja na piątkowy wieczór - obowiązkowa dla fanów kultowych PRL-owskich komedii i wielbicieli dialogów i scenariuszy Stanisława Tyma.

"Brunet wieczorową porą" - TVP 1, 21:35

Tagi: dziś w tv