Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Zacznie się już dzisiaj o 20:00. Te polskie hity przyciągną tysiące widzów przed telewizory
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 05.06.2023 15:01

Zacznie się już dzisiaj o 20:00. Te polskie hity przyciągną tysiące widzów przed telewizory

pilot
Renate Köppel z Pixabay

Dzisiejszy wieczór przyciągnie przed telewizory tłumy. Wszystko za sprawą kultowych pozycji programowych, które przygotowały dla nas Polsat i TVP1. Będą ciekawe filmy i serial. Zacznie się o 20:00.

Polsat. "Gierek"

Dziś wieczorem Polsat przygotował dla nas możliwość cofnięcia się w czasie. Wszystko za sprawą filmu reżyserii Michała Węgrzyna i Heatcliffa Janusza Iwanowskiego pt. “Gierek”, którego emisja rozpocznie się o godzinie 20:00. W rolę główną wcielił się Michał Koterski. Produkcja ta opowiada o historii i życiu Edwarda Gierka, widziana oczami jego żony i matki. Pełno w nim polityki, brudnych zagrywek i walki o przyszłość kraju. 

"Kuchenne rewolucje". Magda Gessler o kulisach programu. Zdradziła, kto płaci za metamorfozy

Polsat. "Underdog"

Tuż po zakończeniu filmu “Gierek”, o godzinie 23:15, będzie emisja kolejnej polskiej produkcji. Film PT. “Underdog”, w reżyserii Macieja Kawulskiego. Opowiada on o historii popularnego zawodnika MMA, w którego wciela się Eryk Lubos. Sportowiec popełnił jeden błąd, który przekreślił jego karierę, a całe wydarzenie rozpoczyna serię wzlotów i upadków zawodnika.

TVP1. "Karbala"

O godzinie 22:35 rozpocznie się z kolei seans z serialem “Karbala”, w reżyserii Krzysztofa Łukaszewicza. W rolach głównych występują takie polskie gwiazdy, jak: Bartłomiej Topa, Leszek Lichota, Michał Żurawski czy Antoni Królikowski. Serial opowiada o atakach terrorystycznych, które miały miejsce w Iraku w 2004 roku. Polscy i bułgarscy żołnierze heroicznie odpierali ataki nieprzyjaciół przez cztery dni, mając wyłącznie zapasy jedzenia i amunicji wystarczające na dobę. Zabijając ponad stu napastników, nie stracili żadnego ze swoich żołnierzy. O godzinie 23:25, tuż po zakończeniu pierwszego odcinka, będzie miała miejsce emisja kolejnego.

Tagi: Polsat TVP1