Rozrywka.Goniec.pl > Telewizja > Wyniki "The Voice Senior". Polały się łzy
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 17.02.2024 22:42

Wyniki "The Voice Senior". Polały się łzy

The Voice Senior
Wielki finał "The Voice Senior", fot. AKPA, mat. prasowe

Za nami wielki finał muzycznego programu “The Voice Senior”, w którym niebywale utalentowani uczestnicy naprzemiennie zachwycali widzów oraz jurorów swoimi występami. Który z nich wypadł najlepiej i zgarnął główną nagrodę?

Widzowie pokochali "The Voice Senior"

“The Voice Senior” to uwielbiany przez widzów program, który od lat gromadzi ich przed szklanymi odbiornikami, by z uśmiechem na twarzy mogli wsłuchiwać się w kolejne utwory wykonywane przez uczestników. Format jest wyjątkowy, ponieważ jak sama nazwa wskazuje, skierowany jest do osób dojrzałych. 

Muzyczne talent show doczekało się 5 edycji i przez lata w rolach jurorów mogliśmy podziwiać wielu znanych muzyków. Obecnie występy uczestników oceniają: Halina Frąckowiak, Maryla Rodowicz, Alicja Węgorzewska i Tomasz Szczepanik.

The Voice Senior
Wielki finał “The Voice Senior”, fot. AKPA
Uczestnik "The Voice Senior" musiał zrezygnować. Rafał Brzozowski przekazał smutne wieści

Wielki finał "The Voice Senior"

Wielki finał 5. edycji “The Voice Senior” uświetniła gwiazda polskiej estrady, czyli Sława Przybylska, która niezmiennie od lat zachwyca swoim niebywałym talentem oraz formą. W programie pojawili się także: zwycięzca ubiegłej edycji, Zbigniew Zaranek oraz muzyczne trio Tre Voci.

Podczas wielkiego finału uczestnicy tuż przed występem na scenie odczytywali uroczyście list oraz oznajmiali, komu chcą zadedykować wykonany przez siebie utwór. 

Sława Przybylska
Sława Przybylska, fot. AKPA

Kto wygrał "The Voice Senior"?

W wielkim finale udział wzięło aż ośmioro utalentowanych uczestników. Każdy z jurorów wybrał dwie osoby ze swojej drużyny. Na scenie wystąpili: Lucyna Mazur i Roman Wojciechowski z drużyny Maryli Rodowicz, Piotr Salata i Wojciech Kwiatkowski z drużyny Tomasza Szczepanika, Róża Frąckiewicz i Regina Rosłaniec-Bavcevic z drużyny Haliny Frąckowiak oraz Tadeusz Talarek i Małgorzata Kraszkiewicz z drużyny Alicji Węgorzewskiej.

Emocje sięgały zenitu, a uczestnicy zapewnili ogromne show zapewne widzom, jak i jurorom. Wybór zwycięzcy był trudny, jednak było o co walczyć, bowiem nagrodą główną było 50 tys. złotych oraz statuetka.

Tomasz Szczepanik wybrał Piotra Salatę do dalszego etapu, natomiast Maryla postawiła na Romana Wojciechowskiego. Halina Frąckowiak oddała głos na Reginę Rosłaniec-Bavcevic, zaś Alicja Węgorzewska wytypowała Tadeusza Talarka

Ostatecznie 5. edycję “The Voice Senior” zwyciężyła Regina Rosłaniec-Bavcevic! Laureatka nagrody nie kryła swojego wzruszenia, a gdy po odebraniu statuetki ponownie wystąpiła na scenie, sama przyznała, że wykonanie utworu było dla niej wyjątkowo trudne, a wszystko z powodu silnych emocji i wzruszenia. 

Spodziewaliście się takiego wyniku?

The Voice Senior
Regina Rosłaniec-Bavcevic zwyciężczynią “The Voice Senior", fot. kadr z programu “The Voice Senior”
The Voice Senior
Regina Rosłaniec-Bavcevic zwyciężczynią “The Voice Senior", fot. kadr z programu “The Voice Senior”
The Voice Senior
Regina Rosłaniec-Bavcevic zwyciężczynią “The Voice Senior", fot. kadr z programu “The Voice Senior”