Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wyciekło archiwalne nagranie z Jolantą Kwaśniewską. Jej mąż zdradził w nim jedną tajemnicę
Mateusz Sidorek
Mateusz Sidorek 28.08.2021 12:29

Wyciekło archiwalne nagranie z Jolantą Kwaśniewską. Jej mąż zdradził w nim jedną tajemnicę

niebieski tekst goniec.pl na białym tle
East News Piotr Molecki

W mediach można znaleźć archiwalne nagranie Jolanty Kwaśniewskiej. W momencie powstania materiału wideo żona Aleksandra Kwaśniewskiego nie była jeszcze pierwszą damą, miała wówczas 34 lata. Były prezydent Rzeczypospolitej Polskiej przy okazji zdradził sekret żony, która przez wiele lat uchodziła za ikonę mody i wzór dla Polek.

Nie wszyscy wiedzą, że na platformie YouTube można znaleźć archiwalne nagranie z Jolantą Kwaśniewską. Fragment materiału wideo pochodzi z 1989 roku. Wówczas kamery pojawiły się w domu Kwaśniewskich. Warto przypomnieć, że Aleksander Kwaśniewski pełnił wtedy funkcję ministra.

Na nagraniu widzimy Jolantę Kwaśniewską, która siedzi obok męża opowiadającego o tym, jak rodzina spędza święta Wielkanocy. W kadrze nie zabrakło również córki byłego prezydenta Rzeczypospolitej Polski, która siedzi mu na kolanach. Na koniec Aleksander Kwaśniewski zdradził rodzinny sekret. Okazuje się, że w ich życiu zawsze sport od zawsze był bardzo ważny.

34-letnia Jolanta Kwaśniewska

Przez wiele lat Jolanta Kwaśniewska była idolką Polek. Choć jej mąż nie może pochwalić się krystalicznym wizerunkiem – szczególnie gdy był już prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej – to była pierwsza dama zawsze prezentowała się z klasą. Mnóstwo kobiet widziało w niej ikonę stylu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego z biegiem lat utrzymuje dobrą formę i choć, niektórzy złośliwie twierdzą, że sporo zawdzięcza medycynie estetycznej, to była pierwsza dama przede wszystkim skupia się na zdrowym odżywianiu oraz ćwiczeniach. W jednym z wywiadów oświadczyła natomiast, że otrzymała kilka propozycji od klinik, jednak nie zamierza z nich korzystać.

Warto przypomnieć, że Jolanta Kwaśniewska nie pije alkoholu i jest na diecie wegetariańskiej. Do zdrowych nawyków udało jej się przekonać nawet męża. Rozmowa, która znalazła się w archiwalnym nagraniu, dowodzi temu, że rodzina Kwaśniewskich od dekad stawia na

Siedzę przy tych stołach od dłuższego czasu, dlatego staraliśmy się, aby te święta były jak najbardziej aktywne. Spacerowaliśmy, biegaliśmy, graliśmy także w tenisa zgodnie z zasadą, która obowiązuje w naszym domu, iż sport jest równie ważny jak inne zajęcia – powiedział ówczesny minister Kwaśniewski.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: YouTube