Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wszyscy patrzyli tylko na Edytę Golec. Zaskakujące, co założyła na koncert w Opolu
Weronika Uszakiewicz
Weronika Uszakiewicz 10.06.2023 16:40

Wszyscy patrzyli tylko na Edytę Golec. Zaskakujące, co założyła na koncert w Opolu

Edyta Golec
KAPiF

Na koncercie "Wielka Gala – Od Opola do Opola" podczas tegorocznego Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej wystąpił zespół Golec uOrkiestra. Uwagę wszystkich zwróciła Edyta Golec, która zaprezentowała się w kreacji w etnicznym stylu. Niestety stylizacja gwiazdy nie była strzałem w dziesiątkę.

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie Golec uOrkiestra

W piątek 9 czerwca rozpoczął się 60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Tego dnia odbyły się "Debiuty" oraz "Wielka Gala – Od Opola do Opola", a na scenie wystąpiły największe gwiazdy. Publiczność miała okazję wysłuchać popisów wokalnych między innymi Dody, Mariny Łuczenko-Szczęsnej i Roksany Węgiel.

Na koncercie "Wielka Gala – Od Opola do Opola" wystąpił również zespół Golec uOrkiestra. Bracia mieli na sobie tradycyjne góralskie stroje, a w czym wystąpiła Edyta Golec? Jej kreacja wywołała mieszane uczucia u fanów.

Marina zaśpiewała na festiwalu w Opolu. Kibicowali jej synek i Wojciech Szczęsny

Tak Edyta Golec zaprezentowała się w Opolu

Edyta Golec znana jest z zamiłowania do stylu etnicznego. Kiedy tylko może, pojawia się na scenie w kreacjach w drobne, graficzne wzory. Tak też zaprezentowała się podczas tegorocznej jubileuszowej edycji Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. 

Gwiazda zespołu Golec uOrkiestra miała na sobie długą do ziemi, wzorzystą sukienkę w etnicznym stylu. Uwagę zwracały długie, zakrywające dłonie rękawy i skromny dekolt w kształcie litery V. Całość została podkreślona skórzanym paskiem w talii, który nadawał stylizacji kształtu.

Kreacja Edyty Golec w Opolu wywołała mieszane uczucia

Niestety stylizacja Edyty Golec nie należała do najbardziej udanych. Krój sukienki dodawał jej kilogramów i gdyby nie skórzany pasek, całość prezentowałaby się bezkształtnie. 

Do kreacji, w której dzieje się naprawdę dużo gwiazda Golec uOrkiestra dobrała sporych rozmiarów wianek z kwiatów. W tym wypadku taka ozdoba wydaje się być niepotrzebna. Co sądzicie o stylizacji Edyty Golec?