Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wojna w Ukrainie. Wiktor Zborowski nagrał ważną wiadomość dla ukraińskiej telewizji
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 09.03.2022 09:06

Wojna w Ukrainie. Wiktor Zborowski nagrał ważną wiadomość dla ukraińskiej telewizji

wiktor zborowski wojna w ukrainie ukraina
Instagram/zborowskazofia

Wojna w Ukrainie. Wiktor Zborowski przygotowywał nagranie dla ukraińskiej telewizji. Jego próby pokazała na Instagramie córka, Zofia. Aktor miał do przekazania ważną wiadomość. Chciał też podziękować.

Do Ukraińców Zborowski zwracał się jak do przyjaciół. Jak sam stwierdził na samym początku nagrania, nie wiedział, co powiedzieć, bo wszystko wydawało mu się małe w kontekście bohaterskiej walki naszych sąsiadów.

Wojna w Ukrainie. Wiktor Zborowski przygotował nagranie dla ukraińskiej telewizji

Zofia Zborowska dzieli się czasem na Instagramie działaniami swojego taty. Nie miała wątpliwości, że to, co robi, jest słuszne i ważne, dlatego postanowiła udostępnić nagranie, jakie Wiktor Zborowski przygotował dla ukraińskiej telewizji.

- Wszystko, co chciałbym powiedzieć wydaje mi się małe i nic nieznaczące w obliczu waszego bohaterstwa i w obliczu tragedii waszej ojczyzny zaatakowanej przez bandytów - rozpoczął aktor po tym, jak się przedstawił.

- Życzę Wam zwycięstwa. Waszym wrogom - klęski - przekazał w mocnych słowach aktor, podkreślając ciężar ostatnich dni walk w Ukrainie.

- Dziękuję Wam, bo wiem, że walczycie nie tylko za swoją wolność, ale i za naszą. Sława Ukrainie - zakończył. Nagranie miało niecałą minutę, ale w dobitnych słowach artysta przedstawił ważne punkty i być może udało mu się spełnić swoje zadanie - prócz przekazania podziękowań, dodać również otuchy tym, którzy walczą.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl