Rozrywka.Goniec.pl

Magda Gessler fot. KAPiF, Instagram @lara_gessler

Wnuk Magdy Gessler trafił do szpitala. Lara pokazała zdjęcie z oddziału

28 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Córka Magdy Gessler kilka miesięcy temu powitała na świecie drugie dziecko - syna Bernarda. Po wspólnie spędzonych świętach okazało się, że chłopiec zachorował. Lara podzieliła się z fanami zdjęciem ze szpitalnej sali.

Pierwsze święta wnuka Magdy Gessler

W połowie września córka Magdy Gessler po raz drugi została mamą. Lara Gessler i Piotr Szeląg powitali na świecie synka, a mała Nena - młodszego brata. Chłopczyk, który otrzymał imię Bernard, błyskawicznie skradł serca rodziców, sławnej babci i fanów .

Tegoroczne święta okazały się dla rodziny Gesslerów wyjątkowe, było to bowiem pierwsze Boże Narodzenie w życiu małego Bernarda. Jeszcze kilka dni temu Lara cieszyła się z rodzinnych świąt, wyrażając wdzięczność za szczęście, które ją otacza.

- Jak ja czekałam na Święta z dziećmi... Te małe oczy i rączki, które chłoną wszystko, co się dzieje dookoła, nieświadomie tworząc największą magię - napisała.

Wnuk Magdy Gessler trafił do szpitala

Niestety rodzinną sielankę nagle przerwała choroba chłopca, w wyniku której znalazł się w szpitalu. Wykryto u niego wirus układu oddechowego, który jest najczęstszą przyczyną zakażeń układu oddechowego u dzieci. W środę córka Magdy Gessler opublikowała zdjęcie ze szpitalnej sali i zwróciła się do swoich fanów.

- Pewnie się nawet nie zorientowaliście, ale ostatnie dwa dni nas tu nie było. To dlatego, że mieliśmy niezapowiedzianą wizytę w szpitalu. Niestety mały zaraził się RSV - poinformowała Lara Gessler na Instagramie.

Lara Gessler
Lara Gessler fot. Instagram @lara_gessler

Na szczęście oboje przebywają już w domu. Pobyt na szpitalnym oddziale był dla matki małego Bernarda doświadczeniem, z którego wyciągnęła wnioski.

- Wiem jedno, matka nie przestaje kochać i nie przestaje się bać. Od razu napiszę, że jesteśmy już w domu i sytuacja jest stabilna - zakończyła wpis.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Podobne artykuły

Gwiazdy

Kuba Wojewódzki i Janusz Palikot czują się niewinni. Inaczej sądzi prokuratura
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niechlubne fakty z życia Kory Jackowskiej. Przez zdradę jej ukochany chciał popełnić rozszerzone samobójstwo
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Grał "Znachora". Jak potoczyło się życie Jerzego Bińczyckiego? Aktor długo szukał szczęścia
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Kilka lat temu Jacek Borkowski stracił żonę, teraz zdobył się na gorzkie wyznanie. "Siedzę sam"
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Celine Dion jest nieuleczalnie chora. Musiała podjąć trudną decyzję, fani są załamani
Czytaj więcej >

Gwiazdy

Niepokojące sceny na lotnisku, gwiazda disco polo nagle zasłabła. Muzycy ruszyli na pomoc
Czytaj więcej >
Weronika Uszakiewicz

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]