Rozrywka.Goniec.pl

Instagram.com sanatorium_milosci_tvp

Władysław Balicki z "Sanatorium miłości" musi przejść poważną operację. Wszystko tuż po ślubie

12 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Władysław Balicki wziął udział w drugim sezonie "Sanatorium miłości" i szybko zyskał sobie sympatię widzów. Chociaż ukochanej w programie ostatecznie nie znalazł, to życie miało dla niego inny plan. Kilka dni temu wziął ślub z Marią, ale teraz musi poddać się ważnej operacji.

Do udziału w programie "Sanatorium miłości" namówiła Władysława Balickiego córka Izabela, która nie mogła patrzeć, jak bardzo smutny i samotny był jej ojciec. Powodem jego złego stanu była śmierć żony Pelagii, z którą spędził 48 lat swojego życia.

Widzowie TVP poznali go jako pogodnego i szarmanckiego seniora, który ma wiele do zaoferowania. I chociaż miłości ostatecznie nie znalazł, to udział w programie wspomina dobrze, a swoją osoba na pewno sprawił, że inni uczestnicy i widzowie też na tym sporo zyskali.

Władysław Balicki wziął ślub z Marysią Karnat

Po programie 73-letni Władysław Balicki pewnego dnia dostał zaproszenie do znajomych na Facebooku od niejakiej Marii. Zadzwonił do niej, by dowiedzieć się z kim ma do czynienia, nie wiedząc jeszcze, że właśnie poznaje swoją przyszłą żonę.

Ich znajomość szybko przerodziła się w związek. Para zamieszkała razem, a 4 czerwca br. wzięła ślub, o czym z wielką radością poinformowała swoich fanów Marta Manowska .

- Dla nas ślub to formalność. Żyliśmy dwa lata pod jednym dachem, ale pragnęliśmy mówić sobie mąż i żona - mówił w wywiadzie dla "Na żywo" Władysław.

Na weselu bawiło się wiele twarzy znanych z "Sanatorium miłości", ale okazało się, że niewiele zabrakło, by sam Władysław nie mógł bawić się z gośćmi. Miał zaplanowaną operację zaćmy, ale przełożył ją ze względu na ślub.

- Co to byłby za pan młody, który nie wypije z gośćmi i nie zatańczy z nimi? Po operacji musiałbym się oszczędzać, a tak spędziłem ten dzień jak chciałem. O zdrowie zadbam potem - przyznał Władysław.

Teraz jednak, gdy wszystko dobrze się skończyło, a związek pary został oficjalnie zalegalizowany, senior musi zadbać o swoje zdrowie. Z tego względu świeżo poślubieni musieli zrezygnować z podróży poślubnej i zostali w Łodzi.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Tagi:

Podobne artykuły

Telewizja

Fakty "TVN" zadrwiły z nagrania rzecznika PiS. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia
Czytaj więcej >

Telewizja

Darek z "Sanatorium miłości" znalazł nową miłość. Zdążył się już oświadczyć
Czytaj więcej >

Telewizja

Zdumiewające sceny w "Dzień dobry TVN". Doszło do spięcia prowadzących, widzowie byli zdziwieni
Czytaj więcej >

Telewizja

Chwile grozy w programie na żywo. Pogodynka nagle runęła na ziemię, nagranie obiegło sieć
Czytaj więcej >

Telewizja

Nie żyje Łukasz Gajdzis. Aktor m.in. "Na Wspólnej" miał tylko 38 lat
Czytaj więcej >

Telewizja

Oburzające wyznanie Roksany Węgiel. Gwiazda opowiedziała, jak traktowali ją mężczyźni
Czytaj więcej >
Bartłomiej Cieślak

Wydawca portalu Goniec.pl. Jestem absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat byłem redaktorem. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]