Rozrywka.Goniec.pl > Gwiazdy > Wiecie, kto jest na zdjęciu? Dziś zna ją i podziwia cała Polska
Elżbieta Włodarska
Elżbieta Włodarska 14.02.2024 22:37

Wiecie, kto jest na zdjęciu? Dziś zna ją i podziwia cała Polska

Katarzyna Nosowska
fot. Facebook @Złota Scena

Poznajesz dziewczynę ze zdjęcia? Obecnie jest rozpoznawalną artystką, która nie boi się poruszać poważnych i kontrowersyjnych tematów nie tylko podczas wywiadów, ale także w swojej twórczości. Słynie z ciętego języka i ripost, a przede wszystkim ze świetnego głosu.

Kim jest dziewczyna ze zdjęcia?

Na powyższej fotografii widać młodą, uśmiechniętą dziewczynę. Można dostrzec, że już wówczas wybitnie się wyróżniała spośród tłumu, bowiem jej młodzieńczą buzię okalały krótkie, lecz intensywnie ogniste włosy oraz strój o wyrazistych kolorach. Nie można również zapomnieć o szczerym uśmiechu, który niemal do tej pory nie znika z jej twarzy.

Obecnie to młode dziewczę ze zdjęcia przeistoczyło się w dojrzałą i niezwykle pewną siebie kobietę, posiadaczkę ciętego języka i dużego poczucia humoru, artystkę, matkę oraz żonę. Co ciekawe, ślub ze swoim wieloletnim partnerem wzięła w Las Vegas.

Katarzyna Nosowska nie uznaje nowej pasji syna. "Żenada totalna"

Kim jest dziewczyna ze zdjęcia? Obecnie ma spore grono fanów

Dziewczyna z fotografii przyszła na świat w 1971 roku w Szczecinie. Jest jedynaczką, a jej ojciec był marynarzem. Już jako nastolatka interesowała się muzyką, śpiewała nawet w chórze Politechniki Szczecińskiej. Za namową swojej wieloletniej przyjaciółki Agaty Kuleszy podeszła do egzaminów do Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie, jednak te plany ostatecznie zakończyły się niepowodzeniem. 

Pod koniec lat 80. coraz śmielej zaczęła myśleć o śpiewaniu. Występowała z kilkoma formacjami specjalizującymi się przede wszystkim w mocnych brzmieniach, jakim jest punk rock. W 1992 roku znalazła się w zespole Hey, z którym stworzyła wiele utworów. Grupa muzyków szybko podbiła serca słuchaczy. W 1996 roku wydała swój pierwszy solowy album. Można ją usłyszeć w takich utworach jak: “Teksański”, “Ja Sowa”, “Anioł”, “Ja pas!” czy “Nagasaki”. Oprócz śpiewania zajmuje się również pisaniem tekstów. Jest również autorką powieści “A ja żem jej powiedziała…”.

Dziewczyna ze zdjęcia, to utalentowała artystka

Ta artystka ewidentnie już od dawna lubiła eksperymentować ze swoim wyglądem. Na fotografii ma ogniste włosy, jednak to nie jest jedyny kolor, jaki gościł na jej głowie, Była brunetką, blondynką, miała krótką fryzurę, długą, posiadała loki, grzywkę, a nawet była obcięta bardzo krótko.

Czy już domyślasz się, kto znajduje się na fotografii? Otóż jest to Katarzyna Nosowska, liderka zespołu Hey, charyzmatyczna artystka, pewna siebie i odważna kobieta, królowa sceny i niebanalnych stylizacji. Udało Ci się ją rozpoznać od razu?

Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska, fot. KAPIF 
Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska, fot. KAPIF 
Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska, fot. KAPIF 
Katarzyna Nosowska
Katarzyna Nosowska, fot. KAPIF 
Tagi: gwiazdy